نمایش 1 - 10 از 61
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: جریان فتنه تقابل ایمان و کفر بوده است و خاموش شدن این جریان از الطاف الهی است.
وبلاگ افاضات عقل کل نوشت؛
سردار حاج قاسم سلیمانی در یکم مهر ماه در یادواره شهدای ملایر، سخنرانی کرد اما چون در رسانه ها ، کمتر به صورت مکتوب به آن پرداخته شد بخش هایی از این سخنرانی را در اینجا آوردیم.
 مقابله با جنگ نرم
وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:
یک تاجر، یک زمیندار، یک زمین خوار، یک مقاطعه کار، چه عمامه سرش باشد، چه شاپو سرش باشد، چه کراوات ببندد، چه تسبیح دست بگیرد؛ بالاخره حقیقت او که فرق نمی کند. اما اگر عمامه سرمان گذاشتیم و دنبال همان کارهایی بودیم که پاپیون زن ها و کراوات زن ها و بقیه ی اهل دنیا دنبال آن هستند، ما هم مثل آنها هستیم.
 دولت اعتدال
وبلاگ وزنه سیاسی نوشت:
دولت اعتدال راه توقف چرخ مقاومت و نیروی قدس سپاه را در مذاکره ی بانک مرکزی ایران با سازمان بین‌المللی مبارزه با پولشویی تحت عنوان کارگروه ویژه اقدام مالی دید تا دستان لرزان و ترسان اعتدال بار دیگر همانند اجراء دیوانه بار برجام از نزد کدخدا تهی برگردد!
وبلاگ وزنه سیاسی نوشت:
آنچه که در صفحه 45 کتاب پیرامون انقلاب اسلامی شهید مطهری آمده، با آنچه که جناب روحانی در نفی اسلام انقلابی دنبال می کند، کاملاً متضاد است، زیرا شهید مطهری در این گفتار، نفی اسلام انقلاب را نپسندیده، بلکه حرف استاد شهید این است که نباید در برابر اسلام، مبارزه را اصل قرار داد و مبنا تنها مبارزه باشد، ولذا دستور جناب روحانی به معلمین کشور شبیه یک کودتای نرم علیه تفکر اسلام انقلابی و امام خمینی و اصل انقلاب است و با این تفکر لیبرال غربگرا، مرگ بر آمریکا گفتن ممنوع و اسرائیل نباید از بین برود!!!
وبلاگی ها هم به کمپین قدس می آییم پیوستند+تصاویر
گلچینی از عکس های ارسالی وبلاگ نویسان به کمپین"قدس می اییم"
آیا واقعاً به بیگانگان اجازه دخالت را نداده اند؟!
آیا واقعاً ظریف اجازه دخالت به بیگانگان را تاکنون نداده است؟!
حسین جان؛ مگر دخترِ تو "بابایی" نبود؟
تبسّمم تمام نشده ، اشک در چشمانم جمع می شود .
شیطان بزرگ را هیچگاه نمی‌توان فرشته‌ نجات معرفی کرد
بعضی‌ها تلاش عجیب و مستمری می‌کنند تا گذشته‌ی سیاه شیطان بزرگ را پاک کرده و از او چهره‌ای مهربان و منطقی به مردم، نشان دهند...
پویش مجازی "حادثه منا نباید فراوش شود"
در راستای پیگیری حادثه منا موج وبلاگی "حادثه منا نباید فراموش شود" در فضای مجازی ایجاد شد.

صفحه‌ها