نمایش 1 - 10 از 1048
روایت یادگار هشت سال دفاع مقدس از تفحص شهدا
يكي از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در تشریح خاطرات تفحص شهدا گفت: در جريان تفحص یک شهید پیدا کردیم، تمام بدن کاملاً اسکلت شده بود ولی انگشتی که انگشتر در آن بود کاملاً سالم و گوشتی مانده بود. همه بچه‌ها به دورش جمع شدند، خاک‌های روی عقیق انگشتر را که پاک کردیم؛ روی آن نوشته شده بود «حسین جانم».
رفتیم پزشک قانونی گفتند کفن کجا بود؟ با پرده پنجره اجساد را پوشاندیم
گفتگویی با فرمانده پایگاه بسیج شهید برونسی؛
پایگاه مقاومت بسیج شهید برونسی شهرستان بهار در اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی واقع بوده و مربوط به قشر کارگری شهرستان بهار می باشد.
یک نخبه علمی بسیجی:
یک نخبه علمی بسیجی با اشاره به نقش بسیج در زمینه پیشرفت علمی خود، گفت: با بسیج فراگیری‌های زیادی داشتم و دید گسترده‌ای در بنده ایجاد کرد؛ به طوری که فهمیدم در چه راهی قدم بگذارد.
گفتگویی با خاله گلی، بانوی قصه گوی بهاری؛
راضیه شالبافیان یکی از بانوان بهاری است که فعالیت مستمر در زمینه گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان بهار دارد. وی به عنوان معاون اجرایی یکی از مدارس سطح شهرستان فعالیت می کند.
گفت و گوی میزان با اولین پزشک حاضر در سر پل ذهاب؛
مردی که 9 نفر از اعضای خانواده اش را از دست داده بود التماس می کرد که نگذارم دو عضو دیگر خانواده اش جان خود را از دست بدهند. همسر این مرد قطع نخاع شده بود.اینها بخشی از مشاهدات فرمانده بهداشت و درمان غرب کشور است که در گفت و گو با میزان به بیان آنها پرداخت.
به همت انجمن های علمی علوم اجتماعی و علوم سیاسی برگزار می شود:
سمینار علمی «بینش جامعه شناختی، چرا؟ و چگونه؟» با حضور اساتید دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا برگزار خواهد شد.
رئیس شورای هیئات مذهبی در بیان عملکر د شورای هیئات مذهبی شهرستان بهارگفت:
رئیس چهارمین دوره شورای هیئات مذهبی شهرستان بهار شناسایی و صدور مجوز و ثبت هیئات مذهبی و معرفی هیئات مذهبی فعال و نمونه را از مهمترین اقدامات این شورا بیان کرد.
خجسته در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از آزادی یکی از متهمان پرونده اختلاس بنیاد شهید توسط یکی از افراد ذی نفوذ خبر داد.
یک هنرمند موسیقی همدان گفت:
یک هنرمند موسیقی همدان گفت: خوانندگی نه تنها یک شغل نیست بلکه گذشته از استعداد و توانایی‌های خدادادی حتماَ باید پشتوانه مالی بسیار قوی هم کنارش باشد.

صفحه‌ها