نمایش 1 - 10 از 1001
حمایت بسیج سازندگی از مشاغل خانگی؛
مسئول بسیج سازندگی شهرستان بهار میزان تسهیلات پرداخت شده به متقاضیان در چهار سال گذشته را چهار و نیم میلیارد تومان عنوان کرد.
در برهه زمانی کنونی بیکاری یکی از مهمترین مشکلات گریبانگیر جامعه ماست که متاسفانه هر ساله این آمار در حال بالا رفتن است.
دبیر کمیته امر به معروفو نهی از منکر خبر داد:
مهدی ساعد دبیر کمیته امر به معروف و نهی از منکر از برگزاری برنامه های متنوعی جهت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف در این هفته خبر داد.
يك نويسنده همداني خواستار شد
يك نويسنده همداني با بيان اينكه راه‌اندازی کتابخانه‌های تخصصی کودک و نوجوان يكي از ضروريات فرهنگي در جامعه است، گفت: درمان ادبیات بیمار کودک و نوجوان نيز بايد جدي گرفته شود؛ معتقدم اين ادبیات باید به زبان خود بچه‌ها نوشته شود تا برای آنها قابل لمس باشد.
شهردار بهار از اقدامات شهرداری در فصل ورود مسافران به بهار گفت:
شهردار بهار رسیدگی به فضای سبز و کاشت گل و گیاه در فضای سبز شهری را از مهمترین اقدامات شهرداری در فصل تابستان اعلام کرد.
پای صحبت‌های کهنسال‌ترین دوچرخه‌سوار همدان؛
دوچرخه‌سوار ۸۳ ساله همدانی که به سلطان جاده‌های ایران مشهور است تنها انتظارش این است که مردم فراموشش نکنند.
مسئول مرکز نیکوکاری بهار خبر داد:
مسئول مرکز نیکوکاری شهر بهار گزارشی از کمک های مردمی به این مرکز در نیمه اول ماه مبارک رمضان ارائه داد و از توزیع 400 مورد سبد کالا بین نیازمندان خبر داد.
گفتگویی با خالق اثر هنری تابلوی ضربت خوردن امام علی(ع)؛
تابلوی ضربت خوردن امام علی (ع) اثر یوسف عبدی نژاد نقاش و هنرمند شهر بهار می باشد که این روزها در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری تصویر آن را زیاد می بینیم.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهار گفت:
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهار گفت: تاکنون هیچ موردی از بیماری تب کریمه کنگو در شهرستان بهار مشاهده نشده است.
به مناسبت رحلت جانگداز امام خمینی (ره):
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت:جز خداوند هیچ قدرتی برای امام مطرح نبود و کوچک ترین قدمی برای شهرت و محبوبیت خود برنمی داشت خدمت گزاری را بهتر از رهبری جامعه می دانست.

صفحه‌ها