نمایش 1 - 10 از 1015
گفتگویی با سید مجتبی هادئی به بهانه نکوداشت استاد غلامرضا بهاری؛
سید مجتبی هادئی از اساتید بلند مرتبه ادبیات شهر بهار ، استاد غلامرضا بهاری را شاعر کهن بهار خواند و از ویژگی های شعر او سخن گفت.
یک کارشناس مذهبی:
یک کارشناس مذهبی جریان مباهله را یک عید بزرگ برای شیعیان و محبان اهل بیت (ع) دانست و گفت: در روز مباهله عظمت اهل بیت (ع) بيشتر از قبل ثابت شد.
گلايه‌هاي محقق همداني از اكتشافاتي كه شد اما ديده نشد!
محقق همدانی گفت: تولید پارچه‌های استریل با استفاده از فلز نقره و بکارگیری علم نانو شدم و دستمال‌های استریل و آنتی‌باکتریال تولید کردم که حتی تا چند بار قابل مصرف بوده و در هر جا و هر مکانی آن که آن را بگذاری استریل باقی می‌ماند.
درددل‌ها و نقاط ضعف و قوت نمایشگاه صنایع دستی:
بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی طی هفت روز در سه سالن 8، 9 و سری 25 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این دوره شاهد همزمانی برپایی نمایشگاه صنایع دستی با نمایشگاه فرش بودیم که از نگاه برخی از تولیدکنندگان صنایع دستی فرصتی برای بازدید بیشتر و از نگاه برخی دیگر آورده مالی کمتری برای صنایع دستی را به دنبال داشت.
در گفت‌وگو با تسنیم مطرح شد
نشست بررسی نقش رزمندگان همدانی در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدای ۸ سال دفاع مقدس به میزبانی خبرگزاری تسنیم همدان و با حضور دو تن از همرزمان شهدا که در این عرصه فعالیت داشتند، برگزار شد.
فرماندار بهار در مورد افتتاح پروژه های هفته دولت در بهار گفت:
هر ساله 2 تا 9 شهریور به نام هفته دولت نامگذاری می شود این هفته فرصتی که دولت به بیان عملکرد خود در طول یک سال گذشته پرداخته و برنامه های سال آینده خود را به سمع و نظر مردم برساند.
نیکبخت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
استاندار همدان گفت: در هفته دولت طرح‌های زیادی در استان همدان با اعتبار نزدیک به هزار میلیارد تومان افتتاح می‌شود.
در گفت‌وگو با تسنیم مطرح شد
سید‌جعفر دعوتی از آزادگان همدانی گفت: مهمترین رسالت آزادگان در فضای کنونی جامعه انتقال حقایق جنگ و سیره والای شهدا به جوانان است.
شهردار بهار در تشریح عملکرد کمیته بحران شهر بهار گفت:
شهردار بهار از تشکیل جلسات متعدد کمیته بحران شهر بهار در شهرداری خبر داد و گفت: هدف این کمیته شناسایی نقاط حادث خیز در شهر است.
یک آزاده همدانی مطرح كرد
سيدجعفر دعوتي به عنوان يكي از آزادگان ايران اسلامي كه در سال 65 و در سن 17 سالگي اسير شد و در سال 69 نیز به عنوان اولین گروه اسرا وارد کشور شد، از خاطرات آن دوران مي‌گويد.

صفحه‌ها