نمایش 1 - 10 از 662
نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهار:
حجت الاسلام حبیب الله حمزه: شب قدر، شب نزول قرآن است؛ قرآنی که سرنوشت بشر به آن وابسته است که اگر پیرو آن باشیم سعادتمند و رستگار می‌شویم و اگر از آن دور شویم شقاوت و بدبختی برای ما رقم خواهد خورد.
شاهین فرجی فر: مراسم افتاح میدان امام و المان های نوروزی همراه با نورافشانی همزمان با فرارسیدن عید نوروز، دوشنبه شب ساعت ۱۹ افتتاح می‌شود.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار:
فرهاد اکبری: با برگزاری ۱۱۵حرفه آموزشی مخصوص خواهران و برادران در سازمان فنی حرفه ای بهار ۲۱۰۰نفر مورد سنجش و ارزشیابی قرار گرفتند که تعداد ۸۸۶ نفر موفق به اخذ نمره قبولی شده و گواهینامه مهارت یا تأییدیه صلاحیت حرفه ای شده اند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان بهار:
تیمور کرمی مقدم:کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای اهداف فرهنگی خود باتوجه به زدودن فقر فرهنگی و برنامه‌ریزی فرهنگی برای حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش از ظرفیت‌های مختلف استفاده می‌کند و در ده ماهه امسال تعداد ۱۲۶۰دانش‌آموز و ۵۰نفر دانشجو را با هزینه ای بالغ بر ۳۶۱میلیون تومان جهت کمک هزینه تحصیلی تحت پوشش قرار داده است.   
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بهار:
عبدالحسین اکبری: با توجه به سیاست اصلی دولت در جهت ایجاد درآمد و استفاده بهینه از منابع، الگوی عمقی کشت از کشت محصولات پر آب بر به سوی افزایش و توسعه کشت محصولات کم آب در دستور کار قرار گرفته است.
نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهرستان بهار در ۴۴سالروز پیروزی انقلاب در ۲۲بهمن:
حجت الاسلام حمزه: اساسی‌ترین و بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی شکل‌گیری نظام ولایی، اصلاح و استحکام رابطه امام و امت میباشد که این دستاورد را نمی‌توان با ملاک‌های مادی ارزیابی کرد این نظام امروز به‌عنوان الگو و الهام‌بخش و امیدآفرین برای همه ملل مسلمان و آزادی‌خواه تبدیل شده‌است.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بهار:
ارائه خدمات و جذب اعضا، شرکت در راهپیمایی پرشکوه ۲۲بهمن، پوشش امدادی مسیر راهپیمایی، برپایی غرفه و چادرهای ارائه خدمات در دهه ی فجر امسال توسط جمعیت هلال احمر شهرستان اجرا میگردد.
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بهار:
عبدالحسین اکبری: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین و انتقال ارزش ها، خدمات و دستاوردهای نظام به خصوص در بخش کشاورزی به نسل جوان است.
نمایندگی‌ولی‌فقیه در سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهار:
حجت الاسلام حبیب الله حمزه: آن‌چه در این ماه حائز اهمیت است این است که ببینیم خداوند مؤمنین مومنات را به چه اعمالی توجه می‌دهد که انسان را به مقام رضوان و مهمانی خدا نزدیک کند.
مرجان عاکفی: کانون کهن میراث شهرستان بهار همراه با برنامه های شاد و متنوع میزبان ویژه برنامه پنجشنبه جشنواره "بانوی بهار، دختران قاسم سلیمانی" در نمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان بهار خواهد بود.

صفحه‌ها