نمایش 1 - 10 از 656
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بهار:
ارائه خدمات و جذب اعضا، شرکت در راهپیمایی پرشکوه ۲۲بهمن، پوشش امدادی مسیر راهپیمایی، برپایی غرفه و چادرهای ارائه خدمات در دهه ی فجر امسال توسط جمعیت هلال احمر شهرستان اجرا میگردد.
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بهار:
عبدالحسین اکبری: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین و انتقال ارزش ها، خدمات و دستاوردهای نظام به خصوص در بخش کشاورزی به نسل جوان است.
نمایندگی‌ولی‌فقیه در سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهار:
حجت الاسلام حبیب الله حمزه: آن‌چه در این ماه حائز اهمیت است این است که ببینیم خداوند مؤمنین مومنات را به چه اعمالی توجه می‌دهد که انسان را به مقام رضوان و مهمانی خدا نزدیک کند.
مرجان عاکفی: کانون کهن میراث شهرستان بهار همراه با برنامه های شاد و متنوع میزبان ویژه برنامه پنجشنبه جشنواره "بانوی بهار، دختران قاسم سلیمانی" در نمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان بهار خواهد بود.
روح اله نباتی: بمناسبت گرامیداشت هفته‌ زن نمایشگاه توانمندی های "بانوی بهار دختران حاج قاسم سلیمانی" در شهرستان بهار برپا میشود.
مدیر مسئول آموزشگاه نقاشی کوثر :
مرضیه بیاتی مطهر، یکی از بانوان موفق در عرصه هنر نقاشی میباشد که ۲۰ سال است که به صورت حرفه ای در این عرصه فعالیت می‌کند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار: در ایام فاطمیه امسال شاهد استقبال و برگزاری مراسم تشییع پیکر ۴ شهید گمنام خواهیم بود، مسلما" فضای شهرستان به معنویت خاصی دست خواهد یافت و مردم عزیز و شهیدپرور شهرستان با برگزاری مراسمات و یادواره شهدای مناطق مختلف از وجود پر خیر و برکت این شهداء والامقام بهره‌مند خواهند شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار:
عبدالحسین اکبری: از ابتدای واگذاری واحد آرد و نان به جهاد کشاورزی تا نیمه ماه آذرماه، بالغ بر ۴۰۰۰ مورد بازرسی به صورت محله به محله انجام شده است که ۱۱ مورد تخلف در بازرسی ها به تعزیرات حکومتی معرفی شده است که تخلفات رایج در سطح نانوایی های شهرستان عدم رعایت ساعات کاری، وزن نان،کم فروشی و کیفت نان بوده است.
روح اله صالحی کارگردان و نویسنده همدانی:
گفتگو با کارگردان نمایش "چگالی، چند پر سوخته" که از شهر همدان به جشنواره تئاتر استان راه یافته است.
کارگردان نمایش "کات کبود":
نمایش "کات کبود" نوشته فرشته فرشاد و به کارگردانی حمید محبی و مصطفی کریمی راسخ از شهرستان کبودرآهنگ در سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان همدان با موضوع آسیب اجتماعی و کودک آزاری به نمایش درآمد.

صفحه‌ها