نمایش 1 - 10 از 673
پاسخ شهردار صالح آباد؛
چندی پیش شهرداری صالح آباد در رابطه با تأسیس مجتمع تریلی سازان غرب کشور در شهر صالح آباد شهرستان بهار اقدام به انتشار خبری در این زمینه نمود.
توسلی نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ
حضرت امام خمینی (ره) این روز را از آن جهت روز قدس نامید تا مسلمانان از همه طیف‌ها و مذهب‌ها در حول محور و هدف واحد اسلام یعنی مسئله قدس با هم متحد شوند.
رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان:
حجت الاسلام والمسلمین مهدی ارتقائی رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان در گفتگو با خبرنگار واحد سیاسی بهارانه گفت: تفاوت در دستاوردهای انقلاب با دوران پهلوی بسیار فاحش است اما به علت‌ این‌که غول رسانه‌ای و امپراتوری رسانه‌ای غرب توانسته ماجرا را به روایت خود بازگو کند، مجبور هستیم به تبیین دستاوردهای پس از انقلاب و تشریح دوران قبل از آن بپردازیم.
حسینی اخگر پیشکسوت انقلابی؛
ذاکر پیشکسوت اهل بیت در ادامه گفت: در ایام انقلاب نیز با مداحی‌های حماسی و شورانگیز در هیأت‌های بهاری در راه انقلاب مداحی می‌کردم.
صفر علی وزیری مداح انقلابی شهرستان بهار؛
صفرعلی وزیری مداح انقلابی و مرشد زورخانه پوریای ولی متولد ۱۳۴۳ و بازنشسته آموزش و پرورش است.
فرهاد اکبری
رئیس اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان بهار؛
آماده کمک به جوانان هستیم و اگر جوان جویای کار به ما مراجعه کند و دوره‌های مرکز فنی و حرفه‌ای را بگذراند، قطعاً در سطح جامعه بیکار نخواهیم داشت و ما با توجه به نیازسنجی‌ها می‌توانیم رشته‌های جدید را نیز برای ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای و ارائه خدمات راه‌اندازی نماییم.
سید حسین حسینی رئيس اداره ارشاد اسلامی شهرستان بهار
رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان بهار؛
در حال پیگیری تأسیس بنیاد علمی آیت الله بهاری(ره) و همچنین برگزاری کنگره این عالم ربانی هستیم که اگر بتوانیم بنیاد علمی آیت الله بهاری را تأسیس نماییم، کمک شایانی به ترویج فرهنگ در سطح شهرستان خواهد بود.
فتح‌الله توسلی؛
حاج قاسم یک شخصیت جهانی، مکتبی، دینی، ملی و بین‌المللی بود و رهبر معظم انقلاب پس از شهادت ایشان، مجموعه ویژگی حاج قاسم را مکتب نامیدند چراکه سردار سلیمانی صرفاً یک نظامی نبود بلکه شخصی چندبعدی و جامع‌نگر بود. ایشان یک فرمانده ؛استراتژيست؛ رهبر؛ پدر و عاشق بود .
شهردار بهار در گفتگو با بهارانه؛
شاهین فرجی‌فر شهردار بهار در گفتگو با خبرنگار بهارانه در رابطه با شفافیت هزینه‌های شهرداری گفت: درسال جاری به میزان ۵۸میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در پروژه های عمرانی شهرداری هزینه شده است که جزئیات آن را به استحضار می‌رسانم.
بنده جوانترین عضو مجمع صنعت مبل و پوشاک ایران هستم که در کارگاه بنده ۴۰ نفر در حال کار هستند

صفحه‌ها