نمایش 1 - 10 از 685
در گفتگو با محمد جواد توکلی؛
محمد جواد توکلی رئیس سابق پژوهشگاه اقتصاد و هیئت علمی دانشگاه امام خمینی قم در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «بهارانه» در رابطه با تفکر اقتصاد لیبرالیسم مطرح شده در مناظرات انتخاباتی گفت: تفکری که در حال ارائه شدن از طرف جریان خاصی در حوزه اقتصاد است، دو بحث با رویکرد سیاست داخلی و خارجی است.
امام جمعه شهرستان بهار:
حجت‌الاسلام والمسلمین رضا مصباح امام جمعه شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی بهارانه از ویژگی‌های شخصیتی شهید رئیسی پرداخت و گفت: شهید رئیسی پس از سال‌ها در دوره کنونی یک الگوی در دسترس برای مدیران اجرایی کشور است.
رِِِِِِِییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان بهار:
فرهاد اصلانی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار گروه امنیت غذایی پایگاه خبری تحلیلی بهارانه از زیر کشت قرار گرفتن ۱۲ هزار و ۲۰۰ هکتار از اراضی شهرستان بهار با محصول جو به صورت دیم خبر داد و گفت: امسال ۴ هزار و ۳۰۰ هکتار از اراضی تحت کشت به‌صورت کشت آبی جو وجود دارد که به لطف نزول باران در سال جاری میزان برداشت از اراضی تحت کشت جو دیم هم بسیار خوب بوده است.
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی؛
توسلی: مشارکت حدأکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری به تقویت دو چندان قدرت ملی کشور ایران اسلامی در صحنه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای کمک می‌کند.
علی یزدی رئیس کارخانه قند همدان در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی بهارانه گفت: کارخانه قند همدان در شهرستان بهار در سال ۱۳۴۲ تأسیس و شروع به فعالیت نموده است و جزو اولین کارخانه‌جات تولید شکر در کشور است؛ به‌نحوی که در سه سال متوالی توانسته است رتبه اول جذب چغندر قند در کشور را به‌میزان بالغ بر ۵۵۰ هزار تن در سال را جذب کند، که حدود ۸ درصد شکر تولیدی کشور می‌باشد.
رئیس اداره مخابرات شهرستان بهار:
اصلانی علت پأیین بودن سرعت اینترنت را فاصله زیاد شهرک فرهنگیان بین مرکز مخابرات عنوان کرد و گفت: با نصب کانکس مذکور این مشکل اختلاف فاصله برطرف می‌شود.
امام جمعه شهرستان بهار:
خطیب جمعه شهرستان بهار در ادامه به ابعاد دیگر شخصیتی مرحوم طه محمدی پرداخت و گفت: آیت الله طه محمدی در عین جامعیت علمی و ابعاد مطالعاتی هیچ‌جایی را برای دعوت رد نمی‌کرد و شأنیت برای او شأنیت تکلیف و وظیفه بود که بتواند وظیفه خود را انجام دهد.
امام جمعه شهرستان بهار؛
مصباح: دختر را مایه برکت خانواده، گوهر عالم هستی، زیباترین ترنم محبت و تاج سر پدر است.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار؛
حسین فیض اللهی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی عصر همدان گفت: رویداد مهمی از امسال در آموزش و پرورش انجام می‌شود و آن امتحانات نهایی سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم است.
بهزاد بابایی فعال حوزه کشاورزی؛
بهزاد بابایی فعال کشاورزی در گفتگو با خبرنگار گروه امنیت غذایی عصر همدان گفت: سیب زمینی کاران و کشاورزان نیاز به حمایت ویژه‌ای دارند که در کشورهای پیشرفته این حمایت انجام می‌شود.

صفحه‌ها