نمایش 1 - 10 از 431
یگان حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست استان همدان خبر داد:
اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان بهار یک دوره کلاس آموزشی جهت روستائیان و کشاورزان با هدف آموزش پیشگیری از آتش سوزی مراتع و اطفاء حریق برگزار کرد.
رئیس هیات ورزش های همگانی استان در پی استقبال خوب مردم از مسابقه ماهیگیری گفت:
جمعه گذشته برای اولین بار در جزیره شادی مسابقه ماهیگیری برگزار شد که در این مسابقه تعداد 250 شرکت کننده از حدود ده استان و شهرستان های مختلف حضور داشتند.
اسید سولفوریک به خورد زمین دادیم که قاتل نان باشد حالا قاتل جانمان شده
شهر بهار یکی از شهرهایی است که به لحاظ کشاورزی و کشت سیب زمینی رتبه اول را در استان داراست و کشاورزان بهاری نه تنها در بهار که در دیگر نقاط استان و حتی در استان های مجاور نیز به کشت این محصول می پردازند.
اوقات فراغت؛
با ورود به فصل تابستان دغدغه خانواده ها برای پر کردن اوقات فراغت فرزندان بیشتر می شود، از اینرو خانواده ها فرزندان خود را در کلاس های مختلفی همچون کلاس های تقویتی، هنری و ورزشی ثبت نام کرده و اینگونه سعی می کنند اوقات فراغت فرزندان خود را پر کنند.
فارس از تعويق سه باره انتخابات خانه مطبوعات در همدان گزارش می‌دهد
انتخابات خانه مطبوعات همدان در یک روز مانده به برگزاری آن، با وجود اعلام زمان‌بندی و حتی انتشار آگهی در روزنامه، به بهانه عدم ثبت اساسنامه خانه در اداره ثبت به تعویق افتاد و به بعد موكول شد، موضوعي كه بيشتر به يك «بهانه» شبیه بود براي دخل و شايد هم تصرف، آن هم از سوي برخي سياسيون!
فارس گزارش می دهد
با وجود اینکه همه مسوولان بارها بر نبود هرگونه جنس چینی و خارجی در فروشگاه‌های سفال و سرامیک لالجین تأکید کرده‌اند، اما همچنان برخی از فروشگاه‌ها این اجناس را در مغازه‌هاي خود مي‌فروشند.
گزارش
با توجه به اتمام ریل گذاری راه آهن همدان - تهران شنیده ها حاکی از افتتاح قطار در همدان را می دهد اما اینجا سئوال است در صورتی که ایستگاه های مسافربری این ایستگاه هنوز تکمیل نشده است ایا ایمنی لازم برای مسافران مهیا می باشد.
در نشست صمیمی دکتر فریدی با جمعی از جوانان مطرح شد:
نشست صمیمی دکتر رضا فریدی مجید با جمعی از اعضای مجمع جوانان ، خانه جوانان و مجموعه خبری نشاط شهر برگزار شد
رئیس اداره محیط زیست بهار گفت:
طی چند روز گذشته گزارش های متعددی از وجود گرگ در سطح شهر بهار دریافت کردیم که خوشبختانه خبر به دام افتادن یک قلاده گرگ توسط عوامل شهرداری بهار باعث آسودگی خیال شهروندان بهاری شد؛ اما با این حال باز هم گزارش هایی از وجود گرگ در شهر دریافت می شود که با توجه به فصل گرما وجود چنین گزارش هایی از وجود گرگ در شهر عجیب به نظر می رسد.
بهار همدان
زیبایی جهات گوناگونی دارد و یکی از مصادیق زیبایی در نظر عموم مردم زیبایی بصری شهر و مناظر شهری است که باکس های زباله نیز بخشی از این مناظر شهری را تشکیل می دهد.

صفحه‌ها