نمایش 1 - 10 از 1435
درشهرستان بهار همزمان با هفته دولت؛
مجموعه چیتا از ۱۶ شهریور‌سال‌۱۴۰۰‌آغاز شده و بهره برداری رسمی آن امسال همزمان با هفته دولت بود
تربیت فرزندان یکی از مهمترین وظایف والدین به خصوص مادر، در خانواده است و بسیاری از کارشناسان معتقدند که والدین باید در هفت سال نخست زندگی کودکان به تربیت آن‌ها اهمیت بدهند تا فرزندانی موفق و مفید برای جامعه داشته باشند
عزاداران سیدالشهدا مانند قطرهایی هستند که بهم میپیوندند و دریای عظیم حسینی را در سراسر جهان تشکیل میدهند آئین استقبال از عزاداران امام حسین علیه السلام در شهر بهار با شور و شعور حسینی برگزار شد.
نیاز به سرویس بهداشتی عمومی
بدنبال تعطیلی سرویس بهداشتی مرکز شهر و محرومیت مردم از خدمات نظافت شخصی شهرداری خبرنگار پایگاه تحلیلی بهارانه به سطح شهر بهار رفت و نظر همشهریان را جویا شد.
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با بیان اینکه پرونده "جزیره شادی" در مراجع قضایی مفتوح است، گفت: از رئیس دادگستری، فرماندار و مسئولان مرتبط خواهان پیگیری موضوع پرونده جزیره شادی و رفع موانع هستیم.
در نشست شورای روابط عمومی بهار با خبرنگاران و فعالان رسانه ای تاکید شد:تعامل روابط عمومی و رسانه؛ اصلی که نباید فراموش شود.
در جلسه بحث و بررسی موانع و مشکلات بخش تولید و تجارت ، تفاهم نامه همکاری دوجانبه با هدف رفع مشکلات قضایی و کمک به رشد تولید و تجارت با رویکرد تحقق شعار امسال امضا شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: آمار ولادت در یک دهه گذشته سالانه یک هزار مورد در این استان کاهش داشته و از ۳۲ هزار نوزاد در اوایل دهه ۹۰ به ۲۲ هزار نوزاد در این دهه رسیده است.
فرمانداران بهار و کبودراهنگ از جاده مهاجران_شاوه_ کبودراهنگ به منظور بهسازی و ارتقا جاده بازدید کردند.
کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان استان با موضوع ازدواج و تعالی خانواده با حضور ارگانهای مربوطه برگزار شد.

صفحه‌ها