آخرین اخبار

3. بهمن 1401 - 9:38   |   کد مطلب: 40685
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار: در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز تا کنون نزدیک به دو تن گوشت قرمز منجمد به نرخ دولتی در شهرستان بهار توزیع شده است.

به گزارش بهارانه، در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز و  پیام های شهروندان بهاری مبنی بر اینکه  توزیع گوشت منجمد در شهرستان بهار چگونه و در چه مکان ها و چه قیمتی است، خبرنگار بهارانه پیگیر موضوع از رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان بهار شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار با اشاره به اینکه از اواسط آذرماه گوشت قرمز نوسان‌های زیادی تجربه کرده و قیمت‌ها با افزایش همراه بوده گفت:  نرخ گوشت گوساله پس از ماه‌ها ثبات قیمتی، در یک ماه گذشته روند افزایشی داشته است و در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز با توجه به آخرین تصمیم قرارگاه امنیت غذایی وزارت جهادکشاورزی، شرکت پشتیبانی امور دام آماده عرضه گوشت منجمد در وزارت جهاد کشاورزی است.

عبدالحسین اکبری تصریح کرد: طرح توزیع گوشت منجمد در سطح شهرستان در حال  اجرا می باشد و با همه بخشداری ها و اداره صنعت ومعدن مکاتباتی جهت معرفی مباشر توزیع انجام شده است و متاسفانه در شهر لالجین  و مهاجران تاکنون درخواستی از سوی بخشداری ها ثبت نشده است و استقبال صنوف برای توزیع چشمگیر نمی‌باشد.

اکبری اظهار کرد: بر اساس این طرح تنظیم بازار، قیمت گوشت منجمد گوسفندی برای مصرف کننده بصورت مخلوط ۱۵۵هزار تومان است و از اول سال تاکنون نزدیک به دوتن عمدتا درفروشگاه های رفاه  در شهر بهار و شهر های صالح آباد عرضه شده است و جهاد سازندگی هیچ محدودیتی برای توزیع ندارد.

دیدگاه شما