آخرین اخبار

3. بهمن 1401 - 17:11   |   کد مطلب: 40690
امام جمعه شهرستان بهار: دهه ی فجر یه دهه ی مردمی و انقلاب مردمی است و انقلاب ما برآیند، یک حقیقتی است که از حقیقت مردم شکوفا شده است و آنچه از مردم است باید جوشش آن هم از مردم باشد.

به گزارش بهارانه، جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه بهار و دیگر اعضای ستاد با هدف اجرای هر چه باشکوه تر مراسم چهل و چهارمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی و بررسی پروژه های قابل افتتاح و برنامه های مختلف اجتماعی و فرهنگی جهت تدوین تقویم اجرایی و ابلاغ دستورالعمل تشکیل کمیته های زیر مجموعه در محل سالن اجتماعات فرمانداری بهار برگزار شد.

  فرماندار شهرستان بهار و رییس ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه ی فجر شهرستان با اشاره به برنامه ریزی و توطئه های دشمنان در چند ماه اخیر اظهار کرد: همه باید برای برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر، به خصوص راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، با برنامه ریزی مناسب و همراهی همیشگی مردم با بصیرت و ولایتمدار، اتحاد و همدلی ایرانیان را به رخ جهانیان بکشانیم.

رییس ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه مبارک فجر شهرستان در ادامه با اشاره به انعکاس عملکرد دستگاه های اجرایی برای افکار عمومی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی موظفند با تمرکز بر اندیشه های تابناک امامین انقلاب اسلامی، نهاده سازی گفتمان اصیل انقلاب اسلامی و ترویج ارزش ها و آرمان های آن، بسیج تمام ظرفیت و امکانات در اجرای هرچه بهتر برنامه ها به تقویت رویکرد امیدآفرینی، اعتماد افزایی و نشاط اجتماعی، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی بپردازند و عملکرد اقدامات اساسی و موثر در طی ۴۳ سال گذشته به ویژه در دولت مردمی، آرمان های انقلاب، امام و خدمات و نظام را به بهترین شکل در جامعه به مردم تبیین و تشریح کنند.

روح اله نباتی اذعان کرد: عظمت انقلاب اسلامی ایران معادلات قدرت منطقه ای و بین المللی را تغییر داده و این مهم به دلیل رهبری های الهی و نورانی امامین انقلاب برای هدایت انقلاب اسلامی تا کنون است، افتخار انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن و در کنار مردم بودن است و ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم است. 

نباتی تشریح کرد : امسال به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و در جهت تبیین دستاوردهای چند دهه انقلاب اسلامی، ۲۵ کمیته ستاد دهه فجر شهرستان از امروز فعالیت خود را آغاز می کنند که باید تبیین دستاوردهای انقلاب را در دستور کار قرار دهند و تمامی برنامه های امسال در راستای تقویت رویکرد امیدآفرینی، اعتماد افزایی و نشاط اجتماعی،  آگاهی بخشی و بصیرت افزایی وجهاد تبیین برگزار گردد.

در ادامه امام جمعه شهرستان بهار در جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه ی مبارک فجر شهرستان اظهار کرد: در نظامی نفس میکشیم که به لطف خدا و با عنایت حضرت حق  حکومتی اسلامیست، حکومتی که آرزوی انبيا و اولیای اسلام بوده و در طول تاریخ بشریت تشکیل شده است.

 حجت الاسلام رضا مصباح تصریح کرد: دهه ی فجر یه دهه ی مردمی و انقلاب مردمی است و انقلاب ما برآیند، یک حقیقتی است که از حقیقت مردم شکوفا شده است و آنچه از مردم است باید جوشش آن هم از مردم باشد، جوشش را نباید با سلایق خود از مردم گرفت و باید تمرکز بر اندیشه های تابناک امامین انقلاب، با انجام خدمات درست ارائه شود.

امام جمعه شهرستان بهار اذعان کرد: کارهای فرهنگی  باید مردم پایه باشند و به مردم سپرده شود و ما در کنار مردم حرکت کنیم، و شرح وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهیم.

 

دیدگاه شما