آخرین اخبار

3. بهمن 1401 - 22:11   |   کد مطلب: 40694
بالغ بر هشتصد کیلوگرم آلایش خوراکی غیر بهداشتی طیور در راستای اجرای ضوابط بهداشتی ابلاغی از سوی دفتر نظارت بر بهداشت عمومی سازمان دامپزشکی در شهرستان بهار ضبط و معدوم سازی شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهار، رئیس اداره دامپزشکی  شهرستان بهار از ضبط و معدوم سازی بالغ بر هشتصد کیلوگرم آلایش خوراکی غیر بهداشتی طیور شامل سنگدان و جگر در شهرستان بهار خبر داد.

صادقی افزود: در راستای انجام نظارت و بازرسی از واحدهای تولیدی شهرستان بهار در حوزه مواد خام دامی، کارشناسان این اداره موفق به کشف و شناسایی بالغ بر هشتصد کیلوگرم الایش خوراکی غیر بهداشتی طیور از یکی از واحدهای تولیدی شهرستان شده و پس از توقیف محموله و دریافت حکم دادستانی نسبت به معدوم سازی کل محموله و خروج آن از چرخه مصرف انسانی اقدام نمودند.

وی افزود: تامین بهداشت محصولات تولیدی شهرستان در حوزه مواد خام دامی از وظائف محوله به این اداره بر اساس قوانین موجود بوده و در صورت مواجهه کارشناسان این اداره با موارد غیر بهداشتی وفق مقررات مربوطه برخورد می گردد.

دکتر صادقی در پایان ضمن تقدیر از مسئولین محترم قضایی شهرستان اعم از دادستان  و روسای دادگاه های صالح آباد و لاله جین به منظور همکاری همه جانبه با دامپزشکی شهرستان اظهار داشت: امیدواریم با تلاشهای انجام گرفته شاهد رشد و ارتقای سطح بهداشتی محصولات مواد خام دامی عرضه شده در واحدهای شهرستان باشم.

دیدگاه شما