آخرین اخبار

12. مرداد 1394 - 18:00   |   کد مطلب: 11929
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به این مطلب که امیدوارم هرچه زودتر حکم پرونده مهدی هاشمی نیز اجرا شود، گفت: من تا این لحظه چیزی درباره توافق برای عدم اجرای حکم این محکوم نشنیده‌ام.

به گزارش بهارانه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به این مطلب که امیدوارم هرچه زودتر حکم پرونده مهدی هاشمی نیز اجرا شود، گفت: من تا این لحظه چیزی درباره توافق برای عدم اجرای حکم این محکوم نشنیده‌ام.

خبرگزاری فارس: امیدواریم هرچه سریعتر حکم محکومیت مهدی هاشمی اجرا شود/ چیزی درباره لغو اجرای حکم وی نشنیده‌ام

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، محسنی اژه‌ای در هشتاد و دومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به خبرنگار قضایی فارس، گفت: پرونده مهدی هاشمی پس از آنکه در دادگاه تجدید نظر قطعی شد به شعبه بدوی بازگشت تا مراحل اجرای حکم انجام شود.

وی گفت: قاضی شعبه بدوی نیز حکم را برای اجرا به دادسرای اجرای احکام فرستاده تا مراحل اجرای حکم انجام شود.

وی تصریح کرد: ما زمان متعارفی برای اجرای حکم عموماً نداریم اما از آنجا که تشریفات اجرای حکم عموماً زمان‌بر تلقی می‌شود، این زمان 45 روزه رقم زیادی نیست ولی علی‌ایحال ما هم امیدواریم این پرونده هرچه زودتر حکمش اجرا شود.

اژه‌ای در پاسخ به این سوال که در برخی محافل شنیده شده درخواست‌هایی مبنی بر توافق برای عدم اجرای حکم هاشمی صورت گرفته است، گفت: اگر کسی درباره پرونده‌ای اطلاعاتی دارد و می‌خواهد اطلاعاتش را بدهد ربطی به اجرای حکم محکومیتش ندارد و در خصوص این پرونده تاکنون توافقات این‌چنینی نشده و قرار نیست حکم این محکوم اجرا نشود.

محسن اژه‌ای در هشتاد و دومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر وکلای متهم در حال مطالعه پرونده هستند و وکلای شاکی هم آمده‌اند تا پرونده را مطالعه کنند.

محسنی اژه‌ای تصریح کرد: قاضی توصیه کرده است دقت بیشتری بگذارید و پرونده را مطالعه کنید تا بتوانید زودتر دادگاه را در هر چند جلسه‌ای که لازم است دنبال کنید و به نتیجه برسید.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه