آخرین اخبار

27. آذر 1401 - 5:08   |   کد مطلب: 40325
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار: در ایام فاطمیه امسال شاهد استقبال و برگزاری مراسم تشییع پیکر ۴ شهید گمنام خواهیم بود، مسلما" فضای شهرستان به معنویت خاصی دست خواهد یافت و مردم عزیز و شهیدپرور شهرستان با برگزاری مراسمات و یادواره شهدای مناطق مختلف از وجود پر خیر و برکت این شهداء والامقام بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش بهارانه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهاربا اشاره به برگزاری برنامه‌ها و مراسمات مذهبی توسط مساجد و هیئات مذهبی اظهار کرد: آن چه جامعه ما امروز نیاز دارد تبیین و نهادینه کردن سبک زندگی حضرت زهرا(س) است و مجالس دینی محلی مناسب برای الگوگیری آحاد مردم و اقشار مختلف است.

حجت الاسلام محمد جمشیدی افزود: بر همه ما واجب است تا این ایام را به صورت ارزشمند و در فضای گسترده پاس بداریم و نسبت به شناخت و معرفی ارزش های دنیوی و اخروی حضرت فاطمه(س) و درس های ارزشمند نهفته در آن در همه عرصه ها و ابعاد مختلف اجتماعی و سیاسی، بیش از پیش کوشا باشیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار اذعان کرد: بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی مذهبی اجتماعی به مناسبت ایام فاطمیه توسط هیئات مذهبی، روحانیون، مداحان اهل بیت(ع) و فعالین فرهنگی اجتماعی برگزار خواهد شد.

بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی مذهبی اجتماعی به مناسبت ایام فاطمیه توسط هیئات مذهبی، روحانیون، مداحان اهل بیت(ع) و فعالین فرهنگی اجتماعی برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در ایام فاطمیه امسال شاهد استقبال و برگزاری مراسم تشییع پیکر ۴ شهید گمنام خواهیم بود، مسلما" فضای شهرستان به معنویت خاصی دست خواهد یافت و مردم عزیز و شهیدپرور شهرستان با برگزاری مراسمات و یادواره شهدای مناطق مختلف از وجود پر خیر و برکت این شهداء والامقام بهره‌مند خواهند شد.

دیدگاه شما