آخرین اخبار

28. اسفند 1401 - 23:56   |   کد مطلب: 41177
شاهین فرجی فر: مراسم افتاح میدان امام و المان های نوروزی همراه با نورافشانی همزمان با فرارسیدن عید نوروز، دوشنبه شب ساعت ۱۹ افتتاح می‌شود.

به گزارش بهارانه، شهردار بهار در گفتگو با خبرنگار بهارانه با تاکید بر تلاش های شبانه روزی نیروهای شهرداری جهت ساماندهی و آماده سازی شهر در استقبال از نوروز گفت: شهرداری بهار در راستای اجرای طرح استقبال از بهار به رنگ آمیزی جداول رفیوژ بلوارهای سطح شهر به طول ۲۰کیلومتر، گل‌کاری و کاشت گل های بنفشه،شب بو  وگونه های همیشه بهار و زیباسازی فضای سبز شهر بهار در عرصه‌های سبز شهر بهار اقدام کرده است.

شاهین فرجی فر اظهار کرد: نصب و تعویض بیلبورد های خوش آمدگویی در شهر بهار و نصب المان های نوروزی در سطح شهر بهاربه همت نیروهای شهرداری در مسیرهای ورودی و خروجی ، تقاطع های اصلی و مرکز شهر(بلوار بهشتی، باهنر، بلوار آیت الله بهاری، میادین؛ آزادگان، امام، بهار، کارگر  و بلوار کشاورز) در حال اجرا میباشد و شایان ذکر است که  از فضا سازی بنرهای گرامیداشت و خوش آمدگویی ماه مبارک رمضان و عید نوروز از زبان ترکی و شعرهای نویسندگان بهاری استفاده شده است.

 فرجی فر ادعان کرد: طراحی واجرای تونل نوری به طول ۱۰۰متر در مسیر بلوار آیت الله بهاری، نصب و اجرای تمثال ۱۷۰شهید شهر بهار از دیگر طرح های استقبال از بهار و هدیه نوروزی شهرداری به شهروندان میباشد.

وی نیز از افتتاح میدان امام و المان های نوروزی همراه با نورافشانی همزمان با فرارسیدن عید نوروز، دوشنبه شب ساعت۱۹ در محل میدان امام(ره) خبر داد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما