آخرین اخبار

31. مرداد 1402 - 9:37   |   کد مطلب: 41774
در شورای اداری شهرستان بهار عنوان شد
وظیفه همه ترغیب و تشویق مردم برای حضور در انتخابات است
فرماندار بهار گفت: در راستای خدمت به مردم پاسخگویی به مکاتبات اداری به صورت دقیق و به موقع انجام شود زیرا تعلل در کار آسیب زا خواهد بود

به گزارش بهارانه؛افتتاح ۷۵ پروژه با ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت در شهرستان بهار
صبح دوشنبه ۳۰ مرداد جلسه شورای اداری شهرستان بهار برگزار شد.
امام جمعه بهار در جلسه شورای اداری شهرستان بهار با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: این شهدای زنده و گمنام، پیام آور وحدت و پشتیبانی از ولایت فقیه هستند و نگرانی آنها حفظ آرمان‌های امام و شهدا و پشتیبانی از ولایت فقیه و حفظ نظام جمهوری اسلامی است.
حجت الاسلام رضا مصباح اضافه کرد: نگاه ما به انقلاب نگاه طلبکارانه نباشد زیرا کسی می‌تواند آرمانی را پیش ببرد که نوع نگاهش را درست کند و با بستری که انقلاب فراهم کرده می‌توان در مسیر تعالی، محکم قدم برداشت.
وی به برگزاری کنگره ۸ هزار شهید استان همدان در مهرماه سال جاری اشاره کرد و گفت: در این راستا برگزاری یادواره‌های شهدای فراجا و روحانیت، دیدار با خانواده شهدا از جمله اقدامات در شهرستان بهار بوده است و برگزاری یادواره‌های شهدا به صورت هدفمند و جهت‌دار و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، می تواند جوانان ما را در مسیر ولایت قرار داده و از آفت، دور نگه دارد.
حجت الاسلام مصباح با تبریک هفته دولت گفت: رجایی و باهنر به دلیل خدمت و عمل به قصد تقرب و رضای الهی در اذهان ماندگار شدند و باید الگوی دولت ها قرار گیرند زیرا پست و جایگاه رفتنی و خدمت به خلق خدا ماندنی است.
در ادامه فرماندار بهار با تاکید بر اجرای درست وظایف توسط دستگاه‌های اجرایی گفت: در راستای خدمت به مردم پاسخگویی به مکاتبات اداری به صورت دقیق و به موقع انجام شود زیرا تعلل در کار، آسیب زا خواهد بود.
 مجتبی فیض اللهی با تاکید بر حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در جلسات مهم گفت: با توجه به اینکه در برخی از جلسات تصمیمات مهمی اتخاذ می‌شود باید مدیران به صورت شخصاً و با اختیار کامل در جلسات حضور یابند.
فیض اللهی تصریح کرد: در سال جاری با اقدامات جهادی دستگاه‌های اجرایی بسیاری از پروژه‌ها شتاب گرفتند و شاهد پیشرفت قابل ملاحظه ای بودیم.
وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت زمان مناسبی برای تبیین دستاوردهای نظام و دولت است و مدیران با حضور در بین مردم می‌توانند به بیان اقدامات و اطلاع رسانی بپردازند.
فرماندار شهرستان بهار از افتتاح و کلنگ زنی ۱۰۲ پروژه در هفته دولت خبر داد و گفت: همزمان با هفته دولت ۷۵ پروژه با ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی ۱۳۷ نفر در شهرستان بهار به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی ۲۷ پروژه با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: این پروژه‌ها در حوزه‌های راهداری، کشاورزی، صنعت، مسکن، برق، کمیته امداد، ارتباطات، دهیاری‌ها و روستاییان و عشایر افتتاح می‌شود و برنامه هایی از جمله دیدار با امام جمعه، گلباران گلزار شهدا، حضور در نماز جمعه و برپایی نیز خدمت نیز برگزار می شود.
وی با تاکید بر بازدید میدانی توسط مدیران گفت: حضور مدیران در بین مردم و بازدید از پروژه‌های عمرانی، باعث احصا مشکلات و تصمیم گیری درست و امید بخشی به مردم می‌شود.
فرماندار شهرستان بهار از آغاز فرایند انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت: روند برگزاری انتخابات با ثبت نام اولیه کاندیداها آغاز شد و ۱۵۴ نفر در حوزه بهار و کبودراهنگ ثبت نام کردند و این روند با قوت و قدرت و به صورت قانونی و اصولی ادامه می یابد و وظیفه همگان ترغیب و تشویق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای است.
فرماندار شهرستان بهار تصریح کرد: پیگیری موضوع نهضت ملی مسکن، زدودن بوی تعفن در شهر بهار، حریم سیاسی و خروج از بحران آب در اولویت اقدامات بوده که هم اکنون در حال پیگیری است.
انتهای پیام/

دیدگاه شما