آخرین اخبار

1. شهريور 1402 - 8:42   |   کد مطلب: 41775
به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت رقیه (س) ۵۰۰ نفر از دختران جوان و نوجوان در اجتماع دختران زینبی قرارگاه فرهنگی بشری شهرستان بهار شرکت کردند.

به گزارش بهارانه؛ اجتماع  بزرگ دختران زینبی قرارگاه فرهنگی بشری شهرستان بهاربرگزار شد.
 به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت رقیه (س)  ۵۰۰ نفر از دختران جوان و نوجوان در اجتماع دختران زینبی قرارگاه فرهنگی بشری شهرستان بهار شرکت کردند.
هفتمین همایش قرارگاه فرهنگی بشری شهرستان بهار در قالب دختران زینبی  با سخنرانی حجت‌الاسلام مهدی نجفی و با مرثیه خوانی مهرداد میرزائی و با هنرمندی و اجرای جذاب گروه نمایشی قاسمیون مریانج و اجرای گروه سرود در وصف حضرت رقیه(س) و اجرای گروه دکلمه خوانی و با حضور پرشور و شکوه ۵۰۰ نفری دختران جوان و نوجوان و کودک از نقاط مختلف شهرستان بهار در مصلی امام خمینی (ره) شهر بهار برگزار شد. 
 در این همایش دختران زینبی قرارگاه فرهنگی بشری با دلی شکسته و چشم هایی پر از اشک حضور داشتند و ارادت خود را نسبت به دردانه ابا عبدالله الحسین(ع) به نمایش گذاشتند .
همچنین در حاشیه این همایش غرفه هایی از جمله کودک، حجاب و عفاف، خطاطی برپا شده بود در غرفه حجاب باتوجه به ویژگی و جایگاه حضرت رقیه(س) که حتی در لحظات آخر نیز از حجاب خود نگذشتند برپا شده بود و در این غرفه تعدادی از دختران زینبی به کار فرهنگی می‌پرداختند
انتهای پیام

دیدگاه شما