آخرین اخبار

6. مهر 1402 - 17:00   |   کد مطلب: 41796
شهرداری هفتصد وظیفه در قبال مردم دارد که یکی از آنها حفظ جان و مال مردم است

به گزارش بهارانه؛‌شاهین فرجی شهردار بهار صبح امروز در مراسم روز آتش نشان و ایمنی گفت؛خدا را شاکریم که در هفتم مهرماه که به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی نام گرفته در محضر این عزیزان باشیم.
شهردار بهار در ادامه گفت؛‌ کسانی که با هدف نجات بخشیدن به جان و مال مردم بدون چشم‌داشت و بدون حساب کتاب جان خود را وسط می‌گذارند تا از جان و مال مردم یک شهر دفاع کنند شایسته تقدیر و قدردانی هستند،
وی افزود؛شهرداری تقریباً ۷۰۰ وظیفه در قبال مردم دارد که یکی از آنها حفظ جان و مال مردم است،‌ شهرداری یک نهاد اجتماعی است که وظیفه آن حفاظت از مردم در برابر بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه است.
مهندس فرجی علت نامگذاری روز آتش‌نشان را شهادت آتش‌نشانان آبادانی در مهار آتش سوزی پالایشگاه آبادان توسط بمباران رژیم بعث عراق خواند‌و افزود؛‌‌بر اساس آموزه‌های قرآنی نجات جان یک نفر برابر نجات با جان همه انسان‌ها است و وظیفه همکاران ما و بنده خدمت به شهروندان عزیز در حوزه استحفاظی است لکن در مواردی که مردم نیاز به کمک دارند همکاران ما مرزها را نمی‌شناسند و به کمک مردم می‌شتابند.
فرجی در ادامه با تقدیر و تشکر از آتش‌نشانان گفت؛وظیفه ما ایجاد رفاه و آسایش مردم در حوزه شهر و شهرداری است.
شهردار بهار با اشاره به پروژه‌های عمرانی شهرداری گفت؛امسال نزدیک به ۲۰ هزار تن آسفالت ریزی در سطح شهر داشته‌ایم که سعی شده عادلانه در همه مناطق شهر توزیع بشود. همچنین در مورد ساماندهی ورودی شهر تلاش‌هایی صورت گرفته است که همه با هزینه مردم انجام شده و فقط نقش شهردار و یا شورا نیست،آتش‌نشانان عزیز نیز در این تلاش‌ها نقش بسزایی دارند چرا که تأمین امنیت و آرامش مردم باعث کمک در پیشرفت پروژه‌های عمرانی است و قدردان شما هستیم که در نجات جان مردم حتی خارج از حوزه شهری بهار هم به کمک مردم شتافتید.
انتهای پیام/ع

دیدگاه شما