آخرین اخبار

15. آبان 1402 - 12:45   |   کد مطلب: 41893
 معاون مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از توزیع بیش از دو تن گوشت گوساله گرم تنظیم بازاری در همدان خبر داد و گفت: این میزان گوشت با قیمت تنظیم بازار توزیع می‌شود

به گزارش بهارانه؛ایسنا/همدان معاون مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از توزیع بیش از دو تن گوشت گوساله گرم تنظیم بازاری در همدان خبر داد و گفت: این میزان گوشت با قیمت تنظیم بازار توزیع می‌شود.

داریوش سرحدی با بیان اینکه بیش از دو تن گوشت گوساله گرم از کشتارگاه تهران توسط مباشر استان تحویل گرفته شده است، افزود: با تمام شهرستان‌ها مکاتبه شده تا میزان نیاز روزانه به گوشت قرمز به علاوه مباشر را اعلام کنند.

به‌گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان همدان، وی با اشاره به اینکه سهیمه برای هر ۱۰ شهرستان استان لحاظ می‌شود، یادآور شد: قیمت گوشت گرم وارد شده با قیمت تهران یکسان است و هیچ تفاوتی ندارد.

وی با تأکید بر اینکه توزیع این میزان گوشت در سطح شهر انجام می‌شود، اظهار کرد: اگرچه ملاک توزیع در استان براساس نیاز و با مصوبه تنظیم بازار هم به صورت لاشه و هم به صورت‌بسته‌بندی است.

معاون مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم گوشت گوسفندی نیز وارد استان شود به طوریکه در این باره اقداماتی صورت گرفته است.

انتهای پیام

دیدگاه شما