آخرین اخبار

16. آبان 1402 - 11:47   |   کد مطلب: 41898
لازمه حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس انتقال مفاهیم آن به نسل جوان از طریق ایثارگران جانبازان و تمامی کسانی که دفاع مقدس را لمس نموده‌اند است.

به گزارش بهارانه؛مجتبی فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار در جلسه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست؛ لازمه حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس انتقال مفاهیم آن به نسل جوان از طریق ایثارگران جانبازان و تمامی کسانی که دفاع مقدس را لمس نموده‌اند است.
فیض اللهی گفت: دفاع مقدس دارای آثار و برکات زیادی برای ما بوده و است که ما باید این را به نسل جوان انتقال بدهیم تا در یادها و افکار نسل فعلی و نسل آینده به یادگار بماند.
وی گفت :یکی از برکات دفاع مقدس مردمی بودن آن مثل نمونه بارز آن یعنی بسیج است که در جهان بی‌سابقه و یا کم نظیر است.
فرماندار شهرستان بهار گفت: فضای مجازی در دنیای امروز یکی از لازمه‌های انتقال مفاهیم و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان کنونی است.
وی در ادامه گفت: ما باید فضای مجازی را برای این کار به خدمت بگیریم و از آن غافل نشویم که این کار بسیار می‌تواند به ما کمک کند.
او با یادآوری اعزام کاروان‌های راهیان نور گفت: در آستانه اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی،تحت عنوان کاروان‌های راهیان نور هستیم که این کار جوانان و نوجوانان را به صورت ملموس ،مستقیم از آثار و برکات دفاع مقدس بهره‌مند می‌نماید.
فیض اللهی در پایان با تشکر از عوامل اجرایی کنگره و یادواره شهدا در شهرستان گفت از همه عوامل دست‌اندرکاران برگزاری این رویداد بزرگ در شهرستان تقدیر و تشکر می‌نمایم و از خداوند متعال اجر بزرگ معنوی این کار را برای این عزیزان خواستارم. انتهای پیام/ع

دیدگاه شما