آخرین اخبار

27. آبان 1402 - 18:11   |   کد مطلب: 41986
آیین تکریم و معارفه رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار با حضور مدیر کل بنیاد شهید استان ، فرماندار شهرستان، نماینده حوزه ولی فقیه در بنیاد استان و معاون توسعه و منابع انسانی بنیاد استان برگزار شد.

به گزارش بهارانه؛به نقل ازایثار همدان، مجید صفدریان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این نشست ضمن تشکر از زحمات چند ساله علی اکبر زارعی و تعامل و ارتباط با جامعه ایثارگری شهرستان و سایر مسئولین اظهار داشت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران یک توفیق محسوب می شود  که همواره در کارنامه افراد و خادمین به این قشر معزز باقی خواهد ماند و امروز با توجه به بالا رفتن سن والدین شهدا و جانبازان نوع خدمات از ظرافت خاصی برخوردار است که اجر و پاداش آن نزد خداوند محفوظ خواهد ماند.
صفدریان خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهمترین مولفه و اصلی ترین وظیفه بنیاد و دیگر دستگاههاست تا با کمیت و کیفیت بیشتری باید دنبال شود.
وی ادامه داد: بنیاد شهید با هم افزائی دیگر دستگاهها و مراکز فرهنگی و مساعدت فرماندار و امام جمعه محترم مسائل و مشکلات ایثارگران را پیگیری و حل و فصل نماید.
فیض اللهی فرماندار آزاده شهرستان نیز با قدردانی از تلاش و زحمات مجموعه بنیاد در خدمت رسانی به خانواده ایثارگران بیان کرد: در طول تصدی جناب آقای زارعی در بنیاد شهرستان پیگیری ها و مطالبات مربوط به ایثارگران طوری بود که رضایت خاطر این قشر معزز را بدنبال داشت که امیدواریم با مدیریت جدید آقای علی ستاری که از نیروهای فرهنگی و از فرزندان جانباز می باشد زنجیره خدمت در بنیاد تکمیل شده و ما نیز در فرمانداری کمک حال دوستان باشیم.
در این نشست حجت الاسلام قلیچ خانی نماینده حوزه ولی فقیه نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ارزش کار و خدمت در بنیاد پرداخت و تصریح کرد: روحیه ایثارگری در خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در بنیاد باید مشهود باشد.
در پایان از زحمات آقای علی اکبر زارعی تقدیر و آقای علی ستاری بعنوان رئیس جدید بنیاد شهید بهار معرفی شد./ انتهای پیام

دیدگاه شما