آخرین اخبار

28. آبان 1402 - 22:19   |   کد مطلب: 41995
فرمانده سپاه بهار؛
بسیج امید ملت ایران
بسیج امید ملت ایران شعار هفته بسیج امسال است که در شمار هفته های بسیج سال‌های اخیر در افتتاح پروژه های عمرانی بی‌نظیر است.

به گزارش بهارانه؛

مهدی هندی ورکانه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بهار بمناسبت هفته بسیج در نشست خبری امروز در حضور خبرنگاران با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: آرزو داریم مردم مظلوم غزه موفقیت های زیادی در برابر رژیم اشغالگر قدس بدست بیاورند.

وی درمورد شعار هفته بسیج گفت: بسیج امید ملت ایران شعار هفته بسیج امسال است که در شمار هفته های بسیج سال‌های اخیر در افتتاح پروژه های عمرانی بی‌نظیر است.

وی گفت: مجموعه فرهنگی ورزشی نه دی در لالجین، بزرگترین مجموعه ورزشی ۹دی استان است که سالن بدنسازی آن در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

هندی ورکانه گفت: در گنج تپه که دومین روستای شهید پرور کشور است افتتاح سالن صالحین را در هفته بسیج داریم.

وی ادامه داد:در روستای آبرومند هم سالن ورزشی صالحین را با بنای ۹۰۰ متر در هفته بسیج افتتاح خواهیم کرد که باافتتاح این حجم از سالن‌های ورزشی در باعث بالا رفتن سرانه ورزشی در بهار شهرستان خواهد شد.

وی در مورد ساخت سالن‌های ورزشی گفت: شیوه تکمیل طرح‌های ورزشی مثل این سالن‌ها به شیوه حرکت جهادی و تلاش مجاهدانه انقلاب است.

وی تصریح کرد: با تکمیل این طرح‌ها و بالا رفتن سرانه ورزشی امید و نشاط در بین مردم و جوانان افزایش پیدا می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: شاخص‌ترین برنامه هفته بسیج در روز پنجم آذر ماه در سالن آیت‌الله بهاری با تجمع بسیجیان و پخش گزیده ای از بیانات رهبر انقلاب بصورت زنده خواهد بود.

وی ادامه داد:روز دوشنبه ۲۹ آبان با شعار جهاد، خدمت، سازندگی است که در ۴۰نقطه از شهرستان افتتاح مسکن محرومین انجام خواهد شد که کار فاخری در این زمینه است.

وی گفت: در راستای شعار سال یک افتتاحیه کارگاه دوخت پوشاک در روستای سیمین خواهیم داشت.

وی ادامه داد: افتتاحیه پرورش ماهی و بازسازی گلزار شهدای روستای سیمین انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه بسیج ناحیه مقاومت بهار گفت: روز سه شنبه ۳۰ آبان گردهمایی دختران حاج قاسم را در سالن آیت‌الله بهاری خواهیم داشت.

وی از کلنگ زنی درمانگاه بسیج در مرکز شهرستان بهار خبر داد و گفت: یک درمانگاه مجهز و خوب برای بسیجیان در جوار مسکن مهر بهار کلنگ زنی خواهد شد.

اوگفت: در روز چهارشنبه اول آذر گفتگوی رادیویی وی با مرکز رادیو همدان انجام خواهد شد.

هندی ورکانه گفت: آبرسانی ۵۰ روستا در شهرستان از افتخارات ما است که روز پنجشنبه دوم آذرماه افتتاح ساخت مخزن آبرسانی در یکی از روستاها را خواهیم داشت.

وی همچنین به اردوی جهادی پزشکی در روستاها در این هفته اشاره کرد و گفت: اردوی جهادی دندانپزشکی و چشم پزشکی در مناطق محروم انجام خواهد شد.

وی گفت: روز جمعه حلقه های صالحین را قبل از نماز جمعه در سطح شهرستان توسط بسیجیان انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: یادواره شهدای دانش آموز در روز شنبه برگزار خواهد شد. ودر روز یکشنبه همایش اقتدار و امنیت بسیج برگزار خواهد شد.
در انتهای مراسم از خبرنگاران حاضر تجلیل شد.
انتهای پیام/ع

دیدگاه شما