آخرین اخبار

29. آبان 1402 - 8:48   |   کد مطلب: 41998
همدان- ایرنا- روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: عصر امروز بر اثر واژگونی سه دستگاه خودرو در مسیرهای برون شهری این استان ۲۹ نفر مجروح شدند.

به گزارش بهارانه؛فرشاد عبدالملکی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک دستگاه مینی بوس با ۱۴ سرنشین در جاده نهاوند- فیروزان نزدیکی روستای کهریز صلاح الدین ۱۴ مجروح بر جا گذاشت.
وی بیان کرد: به دنبال گزارش این سانحه جاده ای چهار دستگاه آمبولانس از پایگاه های امداد جاده ای نهاوند و فیروزان و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر در محل حضور یافته و مصدومان را به بیمارستان علیمردایان نهاوند منتقل کردند.
روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: سرنشینان این مینی بوس کارکنان شرکت روغن نگین و در حال بازگشت به خانه بودند.
عبدالملکی گفت: سه تن از مصدومان سانحه واژگونی مینی بوس در مسیر نهاوند زن و مابقی مرد هستند.
وی افزود: همچنین در سانحه دیگری واقع در آزاد راه همدان ساوه بر اثر واژگونی سمند هشت نفر مصدوم شدند.
روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: ۲ دستگاه آمبولانس از ایستگاه فامنین به محل اعزام و مصدومان به بیمارستان امام حسن مجتبی این شهر منتقل شدند.
عبدالملکی اضافه کرد: در سانحه سوم که عصر امروز در جاده همدان - بیجار نزدیکی روستای میحمله رخ داد هفت سرنشین پراید به علت واژگونی این خودرو مصدوم شدند.
وی افزود: مصدومان این سانحه نیز با ۲ دستگاه آمبولانس به بیمارستان بعثت منتقل شدند. انتهای پیام

دیدگاه شما