آخرین اخبار

8. آذر 1402 - 15:35   |   کد مطلب: 42077
استاندار همدان گفت: در خصوص واقعی‌سازی آمار با احدی مماشات نخواهم کرد و اطلاعات ارائه شده توسط تمام مدیران ارزیابی و بررسی خواهد شد.

به گزارش بهارانه؛استاندار همدان: با اطلاعات غیرواقعی مدیران‌ برخورد می‌کنم
استاندار همدان گفت: در خصوص واقعی‌سازی آمار با احدی مماشات نخواهم کرد و اطلاعات ارائه شده توسط تمام مدیران ارزیابی و بررسی خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علیرضا قاسمی فرزاد شب گذشته در جلسه بررسی ساخت‌های توسعه استان همدان، اظهار داشت: متاسفانه در ادوار گذشته و دولت قبل آمار و اطلاعات صحیحی در سامانه‌های سازمان مدیریت، برنامه و بودجه بارگذاری نشده بر همین اساس نیاز داریم این اطلاعات واقعی سازی شود.
وی افزود: در استان همدان نیز بر‌اساس اطلاعات بارگذاری شده در سامانه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان که حاصل انعکاس اطلاعات دستگاه‌های اجرایی است به وزارتخانه مربوطه ارسال و توسط هر وزارتخانه جمع‌بندی و به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور داده می‌شود تا اعتبارات و بودجه مورد نیاز تخصیص یابد.
مقام عالی دولت در استان همدان گفت: با بررسی‌های صورت گرفته در اعتبارات استان این نیاز را احساس کردیم که چه در بخش بهداشت و درمان، آب و میزان تخصیص آب شرب به روستاها و چه در بخش راه‌سازی و آسفالت، سرانه دانش‌آموزی در کلاس‌های درس باید نرم واقعی رسانه‌ها مشخص و دقیق انجام شود.
قاسمی فرزاد بیان کرد: بعضا مسیر‌هایی از استان همدان به عنوان راه در نظر گرفته شده‌اند که بیش از چهار دهه است آسفالت و زیر‌سازی آن‌ها نه اصلاح و نه ترمیم شده که باید به این موارد ریز دقیق پرداخته شود تا اعتبارات مورد نیاز استان جذب شود.
وی یکی از شاخص های توسعه هر کشور و استان را، توسعه زیرساخت‌ها عنوان کرد و گفت: اگر بخواهیم استان توسعه یافته‌ای داشته باشیم؛ توسعه راه‌ها، فرودگاه، راه آهن و... از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 
انتهای پیام

دیدگاه شما