آخرین اخبار

29. بهمن 1402 - 20:53   |   کد مطلب: 42480
در همایش رای اولی های صالح آباد عنوان شد؛
انتخابات مسیر آینده را ترسیم می کند
مدیر مدرسه علمیه شهرستان بهار گفت: شرکت در انتخابات مسیر آینده کشور به سمت توسعه و آبادانی را مشخص می کند.

به گزارش بهارانه؛ مدیر مدرسه علمیه شهرستان بهار گفت: شرکت در انتخابات مسیر آینده کشور به سمت توسعه و آبادانی را مشخص می کند.

خانم قاسمی در همایش رای اولی ها در دبیرستان دخترانه کوثر صالح آباد با تبیین جایگاه انتخاب در زندگی عمومی انسانها اظهار داشت: خداوند انسان را آزاد آفریده و نعمت انتخاب در زندگی را به او اعطا کرده است. 
وی خطاب به دانش آموزان افزود: همانطور که شما در انتخاب شغل، همسر،رشته تحصیلی آزاد هستید و هر انتخابی را در مسیر توسعه فردی و اجتماعی خود انجام می دهید به همان میزان نیز در انتخاب افراد برای واگذاری مسئولیت نیز آزاد هستید تا مسیر توسعه و پیشرفت کشور را هموارتر نماید.
این فعال فرهنگی گفت: ماه آینده یکی از رویدادهای مهم سیاسی در کشور رقم می خورد و شما با حضور و مشارکت در انتخابات سرنوشت خود و کشور را تعیین می کنید. 
خانم قاسمی به برخی تبلیغات سوء از سوی بدخواهان و دشمنان کشور اشاره و افزود: هر چقدر تبلیغات دشمنان برای شرکت نکردن مردم و شما رای اولی ها پررنگ تر می شود به منزله آن ست که انتخابات از جایگاه مهم و ویژه ای برخوردار است.
وی در پایان عدم شرکت در انتخابات را اعطای حق آزادی و انتخاب خود به دیگری برشمرد و ابراز امیدواری کرد: مردم و دانش آموزان به خصوص رای اولی ها با درک شرایط کشور متعهدانه و مسئولانه در انتخابات پیش رو شرکت نمایند.

دیدگاه شما