آخرین اخبار

30. بهمن 1402 - 22:38   |   کد مطلب: 42487
رئیس سازمان آتش‎نشانی همدان گفت: کارشناسان ایمنی این سازمان در ایام ماه شعبان از موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی بازدید به عمل می‌آوردند. به گزارش روزانه نیوز، سید صادق پورسینا با اشاره به پیش‌بینی تمهیدات لازم برای تأمین ایمنی مواکب و مراکز تجمیعی شهری همزمان با ایام ماه شعبان اظهار داشت: با عنایت به اهمیت موضوع […]

به گزارش بهارانه؛رئیس سازمان آتش‎نشانی همدان گفت: کارشناسان ایمنی این سازمان در ایام ماه شعبان از موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی بازدید به عمل می‌آوردند.
به گزارش روزانه نیوز، سید صادق پورسینا با اشاره به پیش‌بینی تمهیدات لازم برای تأمین ایمنی مواکب و مراکز تجمیعی شهری همزمان با ایام ماه شعبان اظهار داشت: با عنایت به اهمیت موضوع ایمنی در مراکز تجمعی ،کارشناسان آتش‌نشانی از ابتدای ماه اقدام به بازدید ایمنی از مواکب و ایستگاه‌های صلواتی کرده‌اند.
وی افزود: با توجه به ایام ولادت اهل‌بیت(ع) و برپایی ایستگاه‌های صلواتی ، کارشناسان ایمنی ضمن بازدید از این مراکز، نکات ایمنی از حریق و‌ حوادث را به مسئولین مواکب متذکر می‌شوند و آموزش‌های ایمنی و استفاده از خاموش‌کننده‌ها را به مسئولین مواکب ارائه می نمایند.
رییس سازمان آتش‌نشانی همدان، از آماده‌باش و برنامه‌ریزی سازمان همزمان با جشن‌های نیمه شعبان، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی‌های لازم مانند سنوات گذشته در راستای افزایش ایمنی همشهریان در جشن‌های نیمه شعبان انجام‌شده است…..

دیدگاه شما