آخرین اخبار

20. خرداد 1403 - 19:10   |   کد مطلب: 43193
کشف لوازم خانگی، سیگار، چوب، دارو، سوخت قاچاق و توقیف خودروی متخلفان و معرفی متهمان به مرجع قضایی مهمترین اخبار انتظامی همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارانه؛ به گزارش روز یکشنبه ایرنا، جانشین انتظامی استان همدان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل لوازم خانگی قاچاق خبرداد و گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با تشدید اقدامات کنترلی و حین کنترل خودروهای عبوری در مسیرهای ارتباطی به یک دستگاه کامیون مشکوک می شوند.

سردار رضا زارعی افزود: پس از توقیف و بازرسی این خودرو ۱۲ دستگاه لوازم خانگی به ارزش تقریبی هفت میلیارد ریال کشف و در این باره یک نفر دستگیر و پرونده قضایی در تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

کشف ۲۸۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی از یک دستگاه خودروی شوتی ۲۸۰ هزار نخ سیگار خارجی به ارزش ۳۰ میلیارد ریال کشف کردند.

سردار سلمان امیری گفت: یک متهم در این ارتباط دستگیر و پرونده قضایی تشکیل که در تعزیرات حکومتی در دست رسیدگی است.

کشف ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: ماموران حین گشت زنی در بخش قهاوند به ۲ دستگاه خودرو وانت مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

سرهنگ"هادی نجفی صالح" افزود: در بازرسی از خودروهای یاد شده یک هزار و۸۰۰ لیتر سوخت قاچاق کشف که با تشکیل پرونده، تحویل مقام قضائی شد.

وی همچنین از دستگیری سارق اماکن خصوصی خبر داد و گفت: ماموران کلانتری ۱۸ جورقان حین گشت زنی به شخصی که در حال انتقال یک کیسه بود مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان افزود: ماموران در بازرسی از کیسه همراه وی مقادیری محصولات خوراکی یک شرکت را کشف کردند که متهم پس از انتقال به کلانتری با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.

کشف چهارتُن چوب قاچاق در درگزین

فرمانده انتظامی درگزین گفت: مأموران حین گشت زنی هدفمند در حوزه اسحفاظی به ۲ دستگاه خودوری نیسان حامل بار چوب مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ "وجیه اله حقیقی ماهر" افزود: مأموران پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از این خودروها چهار تن چوب قاچاق کشف کردند.

وی اضافه کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

دستگیری سارق و کشف خودرو سرقتی در همدان

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: حین اجرای حکم جلب توسط ماموران کلانتری ۱۶ مدنی ۲ عدد پلاک خودرو نیز از منزل متهم کشف شد.

سرهنگ"هادی نجفی صالح" افزود: پس از استعلام پلاک ها مشخص شد یکی از آنها متعلق به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ سرقتی از شهر جورقان است.

وی اضافه کرد: با اعتراف متهم به سرقت، پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد .

کشف دارو و سوخت قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان بهار اظهار کرد: مأموران انتظامی این شهرستان در اجرای طرح برخورد با قاچاق کالا موفق به کشف محموله داروی قاچاق از یک دستگاه وانت نیسان شدند.

سرهنگ علی حسن حیدری افزود: ۳۷۴ قلم انواع داروی دامی قاچاق، فاقد مجور به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کشف شد.

وی همچنین از کشف ۱۰ تن چوب قاچاق خبر داد و گفت: مأموران یگان امداد حین گشت زنی به یک دستگاه کامیون حامل چوب قاچاق مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از داخل خودرو ۱۰ تن انواع چوب فاقد هرگونه مجوز به ارزش تقریبی ۶۰۰ میلیون ریال کشف شد.

دیدگاه شما