آخرین اخبار

1. تير 1403 - 19:58   |   کد مطلب: 43301
فعال سیاسی و استاد دانشگاه؛
فهم‌به‌موقع و عمل‌به‌موقع
قاسمی سخنران قبل از خطبه‌های نمازجمعه امروز شهرستان بهار: بصیرت یعنی فهم به‌موقع و عمل به‌موقع است که اگر این اتفاق صورت گیرد دشمنان اندک داخلی رسوا شده و دیگر کسی در پازل آن‌ها بازی نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «بهارانه»؛ جمشید قاسمی فعال سیاسی و استاد دانشگاه در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان بهار به‌مناسبت گرامی‌داشت شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتید گفت: پس از جنگ جهانی دوم آمریکایی‌ها توانسته بودند با پیروزی در این جنگ و پس از آن پیروزی در جنگ سرد مدیریت جهان را در دست بگیرند.
وی در ادامه افزود: آمریکا با تعریف دهکده جهانی، حاکمیت تک قطبی را در سراسر دنیا در حال رقم زدن بود و بر سلطه بلوک شرق نیز فائق آمده بود. 
قاسمی گفت: در زمانی که آمریکا در مسیر رسیدن به اوج قدرت خود قرار داشت، در ایران اسلامی نهضت و تفکری با محوریت اسلام و رهبری امام خمینی(ره) ظهور کرد. 
مسئول بسیج اساتید استان در ادامه گفت: ابرقدرت بزرگی مثل آمریکا تمام تلاش و قدرت خود را برای خاموش کردن صدای اسلام در ایران به‌کارگیری کرد تا این حرکت بزرگ‌تر نشود، چراکه می‌دانست که اسلام است که می‌تواند بر هیمنه آن پایان دهد. 
قاسمی بر علت دشمنی آمریکا با ایران و راهبردهای آن در طول چند دهه اخیر پرداخت و افزود: آمریکا دشمن خارجی است و تمام تلاش خود را برای نابودی نهضت انقلاب اسلامی انجام داده است و از آن انتظاری جز این نیست اما ما دشمنان داخلی نیز داریم که به‌جای کمک به کشور، در راستای منافع دشمنان این کشور و اسلام قدم برمی‌دارند. 
وی بصیرت را نسخه نجات بخش جامعه اسلامی برشمرد و گفت: بصیرت یعنی فهم به‌موقع و عمل به‌موقع است که اگر این اتفاق صورت گیرد دشمنان اندک داخلی رسوا شده و دیگر کسی در پازل آن‌ها بازی نمی‌کند.
مسئول بسیج اساتید استان به معنی بصیرت در حمایت از حاکمیت اشاره کرد و گفت: وظیفه همه ما حمایت از حاکمیت اسلام است چرا که تمام دشمنی غرب با ما به‌خاطر تفکر اسلام ناب است.
وی شرکت در انتخابات را از مصادیق بصیرت عنوان کرد و گفت: حضور گسترده در انتخابات حمایت از ایران و اسلام است و انتخاب فرد اصلح باعث تداوم مسیر انقلاب تا ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف می‌باشد.
پایان خبر/ع

دیدگاه شما