آخرین اخبار

6. تير 1403 - 18:18   |   کد مطلب: 43311
صبح امروز؛
پروژه مهر
جلسه پروژه مهر با دعوت از مدیران آموزش و پرورش شهرستان بهار توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار صبح امروز در کانون میعاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «بهارانه»؛ جلسه پروژه مهر با دعوت از مدیران آموزش و پرورش شهرستان بهار توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار صبح امروز در کانون میعاد برگزار شد. 

در این جلسه حسین فیض اللهی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار با تشکر از همه مدیران مدارس نسبت به تلاش‌های سال تحصیلی گذشته و برگزاری امتحانات نهایی با توجه به اولین تجربه برگزاری امتحانات نهایی در سه پایه آخر تحصیلی گفت: برگزاری امتحانات نهایی به بهترین نحو با توجه به اولین تجربه انجام شد. 

وی در ادامه از سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش و فواید آن گفت و به اجرای سند تحول بنیادین در سطح مدارس و کلاس‌ها تأکید کرد و گفت: ابلاغ اجرایی نمودن برنامه سند تحول بنیادین انجام شده است که اهداف آن شناسایی جایگاه معلم و مرجعیت کتاب و معلم و آموزش است که تلاش می‌کنیم این اهداف در مدارس انجام شود. 

فیض اللهی در تشریح سند تحول بنیادین گفت: اعمال سوابق تحصیلی ۳ سال آخر که امسال انجام شد از اهداف سند تحول بنیادین است که در آن مرجعیت کتاب و معلم و جایگاه درس اعمال شده است که تاثیر آن امسال بسیار مشهود بود چرا که والدین دانش آموزان و خود دانش آموزان بر اهمیت تحصیل اهتمام داشتند.

وی در ادامه افزود: دانش آموز باید بداند که زحمات آن در دوران تحصیل باعث قبولی در آزمون سراسری و تحصیل در مقاطع عالی در دانشگاه‌های خوب است و درج ۶۰ درصد از نمره سوابق تحصیلی در آزمون سراسری اتفاق خوب و مبارکی بود که خانواده‌ها و دانش آموزان به ارزش حضور و تحصیل پی می‌برند. 

 
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: بعضی از مدارس ما ظرفیت رسیدن به اهداف سند تحول بنیادین را در زمان کم دارند و برخی دیگر مدت زمان بیشتری را نیاز دارند که ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف سند تحول بنیادین خواهیم کرد. 

پایان خبر/ع

دیدگاه شما