آخرین اخبار

7. تير 1403 - 0:44   |   کد مطلب: 43314
فرماندار شهرستان بهار:
پرورش روحی مستلزم تربیت بدنی است
دو رکن آموزش و پرورش ابعاد مختلفی دارد که پرورش دانش آموزان در زمینه‌های مختلفی همانند: پرورش روحی فکری و جسمی است که اگر پرورش جسمی نباشد پرورش روح نیز بسیار مشکل خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «بهارانه»؛ مجتبی فیض‌اللهی فرماندار شهرستان بهار در افتتاح زمین چمن مصنوعی شهر مهاجران گفت: دو رکن آموزش و پرورش ابعاد مختلفی دارد که پرورش دانش آموزان در زمینه‌های مختلفی همانند: پرورش روحی فکری و جسمی است که اگر پرورش جسمی نباشد پرورش روح نیز بسیار مشکل خواهد بود. 
وی گفت: از همین رو یکی از راهبردهای آموزش و پرورش موضوع تربیت بدنی در مدارس است و یکی از راهبردهای آن نیز همیت به این قضیه در مناطق محروم می‌باشد. 
فرماندار شهرستان بهار افزود: شهرستان بهار بیش از ۱۰ درصد از روژه‌های طرح شهید سلیمانی را در افتتاح زمین‌های چمن مصنوعی به خود در استان اختصاص داده است. 
مجتبی فیض اللهی خاطرنشان کرد: از خیرین یز باید تقدیر و تشکر نمود که در کمک به افتتاح این طرح‌ها به یاری دولت آمدند. 
وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ما در دولت سیزدهم عیین تکلیف تمامی پروژه‌های نیمه تمام در حوزه ورزشی است که این کار انجام شده است. 
فیض اللهی گفت: در انتخابات باید دولتی را انتخاب کنیم که ادامه دهنده راه شهید جمهور باشد لذا باید تمام تلاش خود را به کارگیری کنیم.
فرماندار شهرستان بهار افزود: تمام تلاش خود را تا زمانی که هستیم در توسعه زیرساخت‌های ورزشی در مدارس پیگیری خواهیم کرد. 
پایان خبر/ع

دیدگاه شما