آخرین اخبار

19. تير 1403 - 12:46   |   کد مطلب: 43365
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از اجرای طرح شمیم حسینی در همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«بهارانه»؛ حجت‌الاسلام سید علی حسینی، معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، با اشاره به برگزاری طرح شمیم حسینی، اظهار کرد: این طرح به مدت دو سال است که در همدان اجرایی می‌شود و آثار و برکات خوبی در اجرای ویژه برنامه‌های هیئات مذهبی داشته است.
وی ادامه داد: بر اساس این طرح هیئات مذهبی که در راستای روضه خوانی و تعزیه داری و سوگواری امام حسین(ع) فعالیت می‌کنند مورد مساعدت اداره کل اوقاف قرار بگیرند.
حسینی تصریح کرد: هیئات مذهبی که در ایام محرم فعالیت می‌کنند در حوزه‌های مختلف مالی، تجهیزاتی و در زمینه تأمین مکان مورد نظر برای اجرای برنامه‌های آنها، مورد حمایت اداره کل اوقاف قرار می‌گیرند.
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان بیان کرد: تاکنون ۸۰ هیئات مذهبی برای برگزاری سوگواره ها و برنامه های ایام محرم در زمینه های تامین تجهیزات، در اختیار قرار دادن مکان هایی از بقاع متبرکه و همچنین در زمینه های مالی در راستای اجرای نیات واقفین مورد مساعدت اداره کل اوقاف قرار گرفته‌اند.
وی در پایان گفت: هیئات مذهبی که مایل به دریافت مساعدت‌هایی در این زمینه هستند می‌توانند به ادارات اوقاف شهرستان ها مراجعه کنند.
انتهای پیام

دیدگاه شما