آخرین اخبار

20. تير 1403 - 0:15   |   کد مطلب: 43367
سرهنگ مهدی هندی ورکانه: استفاده از ظرفیت‌های کارآفرینی و پتانسیل‌های موجود در شهرستان بهار می‌تواند به لحاظ اقتصادی باعث تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «بهارانه»؛ سرهنگ مهدی هندی ورکانه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهار در جلسه شورای فرهنگ عمومی امروز ضمن تأکید به نهادینه نمودن فرهنگ کار و تلاش و تولید در شهرستان بهار گفت: مسئولین باید در راستای تحقق شعار سال توسط مقام معظم رهبری و نهادینه کردن فرهنگ تولید و کار تلاش نمایند.

وی گفت: استفاده از ظرفیت‌های کارآفرینی و پتانسیل‌های موجود در شهرستان بهار می‌تواند به لحاظ اقتصادی باعث تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم شود. 
هندی ورکانه ظرفیت تأسیس کارگاه‌های کوچک و زود بازده را در شهرستان بهار بالا عنوان کرد و گفت: اگر فرهنگ خود اشتغالی نهادینه شود و مردم بدانند که با کمترین هزینه می‌توانند صاحب شغل شوند و مسئولین نیز در تسهیل این فرهنگ کمک کنند، شهرستان بهار می‌تواند به جایی برسد که مشکل فقر و بیکاری و معضلات اجتماعی را به حدأقل ممکن برساند.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهار به عملی نمودن وعده‌های مسئولین در رابطه با همکاری و تسهیل‌گری در رفع موانع تولید و کمک به اشتغال تأکید کرد.
پایان خبر/ع

دیدگاه شما