آخرین اخبار

20. دى 1401 - 22:24   |   کد مطلب: 40556
همچنین رهبر انقلاب تلویحا راهبرد_هجومی را نسبت به بانیان غربی عریانی و انهدام خانواده و سرکرده‌های داخلی آنها و مروجان سازمان یافته فحشا اعلام کردند که می تواند هشداری سنگین به آنها تلقی شود.

به گزارش بهارانه، بررسی واکنش رسانه‌های معاند به سخنرانی علمی و دقیق امام خامنه‌ای در دیدار بانوان با رهبری به وضوح از انفعال و سردرگمی امثال ایران‌اینترنشنال حکایت می کند.

 امام خامنه‌ای با دست گذاشتن روی واقعیت جنایات سودجویانه و مردسالارانه غرب علیه زنان که معمولا تلاش می شود زیر رنگ و لعاب مصنوعی پنهان بماند، وحشت زیادی را به گیرندگان این پیام در غرب ایجاد کردند.

همچنین رهبر انقلاب تلویحا  راهبرد هجومی را نسبت به بانیان غربی عریانی و انهدام خانواده و سرکرده‌های داخلی آنها و مروجان سازمان یافته فحشا اعلام کردند که می تواند هشداری سنگین به آنها تلقی شود.

در گام بعدی ایشان ضرورت رعایت حجاب به عنوان واجب شرعی و همچنین اهمیت رفع کاستی و ضعف افراد را به عنوان  هدف اساسی تبیین نمودند.

رهبر عزیز انقلاب، روش دستیابی به هدف فوق را از مسیر دلسوزی پدرانه و توام با محبت صادقانه و انگیزه بخشی مثبت همراه حفظ حداکثری مردم در دایره اسلام و انقلاب تعیین کردند.

خلاصه اینکه؛ غرب یک روز با مزدوری رضاخان در هفدهم دی ۱۳۱۴ کشیدن چادر از سر زن مسلمان و «بی‌حجابی اجباری» را آغاز کرد؛ 
و امروز همان غرب وحشی و خشن با ماسک دروغین آزادی و حقوق زن، می خواهد به روش «اجبار ناخودآگاه» حجاب را از زنان بگیرد؛ تا زن هرچه بیشتر به ابزاری برای کامجویی اصحاب ثروت و قدرت جهانی و وسیله‌ای برای فزونی درآمدهای کثیف اقتصاد سرمایه‌داری مبدل گردد.

دیدگاه شما