آخرین اخبار

16. مرداد 1402 - 9:42   |   کد مطلب: 41744
برگزاری یادواره شهدای مدافع امنیت شهرستان بهار یادواره شهدای مدافع امنیت شهرستان بهار با سخنرانی امام جمعه شهرستان بهار و با حضور نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ، فرماندار شهرستان بهار، فرمانده انتظامی استان،رئیس دادگستری شهرستان،فرمانده سپاه بهار، بخشداران ،رؤسای ادارات و مردم شهید پرور شهرستان بهار در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بهار به همت فرماندهی انتظامی شهرستان بهار برگزار شد. شایان ذکر است که این مراسم با روایت گری سردار حاج رضا خرمی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و مرثیه سرایی حاج شهروز حبیبی اردبیلی و اجرای گروه سرود همراه بود و در پایان از تعداد خانواده های شهدای مدافع امنیت شهرستان بهار تجلیل به عمل آمد.

به گزارش بهارانه؛

برگزاری یادواره شهدای مدافع امنیت شهرستان بهار

 یادواره شهدای مدافع امنیت شهرستان بهار با سخنرانی امام جمعه شهرستان بهار و با حضور نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ، فرماندار شهرستان بهار، فرمانده انتظامی استان،رئیس دادگستری شهرستان،فرمانده سپاه بهار، بخشداران ،رؤسای ادارات و مردم شهید پرور شهرستان بهار در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بهار به همت فرماندهی انتظامی شهرستان بهار برگزار شد. 

شایان ذکر است که این مراسم با روایت گری سردار حاج رضا خرمی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و مرثیه سرایی حاج شهروز حبیبی اردبیلی و اجرای گروه سرود همراه بود و در پایان از تعداد خانواده های شهدای مدافع امنیت شهرستان بهار تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه شما