نمایش 1 - 10 از 433
۲۶ مرداد ماه جلوه باشکوهی از تاریخ ملت همیشه در صحنه وموعد بازگشت غرور آفرینانه آزادگان سرافراز به آغوش میهن اسلامی
خبر برکناری علیرضا اکبری از سرپرستی فرهنگ وارشاد اسلامی بهار درست بنظر نمیرسید
آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: در مسئله حجاب، شما باید با تبلیغات کار کنید، یعنی همان حربه‌ای که افراد مورد نظر شما برای سست کردن اعتقاد به حجاب به کار می‌برند، شما هم به کار ببرید، یعنی شما در مورد حجاب بنشینید واقعا" تحقیق کنید، فکر کنید.
یک شنبه ذی القعده چهار رکعت نماز دارد که از رسول خدا (ص) دستور آن رسیده است و فضیلت زیادی دارد از آن نیز غفلت نکنید
سجاد پور عرب رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار طی پیامی فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ ، آغاز هفته هلال احمر را به تلاشگران عرصه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه و بشردوستانه این نهاد تبریک گفت.
“معلم” مشعل دار علم و دانش، پیام آور سعادت انسان ها، پرورش دهنده نسلی متعهد، خلاق، پویا، اندیشمند و آینده ساز و نوید بخش آینده‌ای روشن برای کشور است
مسئولان شهرستان بهار همزمان با نهم اردیبشهت، روز شوراهای اسلامی با صدور پیام هایی به صورت جداگانه روز شورا را تبریک گفتند.
بیماری مشترک تب کریمه کنگو یک بیماری خونریزی دهنده تبدار حاد است که بیشتر به وسیله کنه منتقل می شود .با وجودی که ویروس مخصوص حیوانات است موارد تک گیر و همه گیر CCHF در انسان نیز اتفاق می افتد. این بیماری مرگ و میر بالایی دارد. 
دعای وداع و خدافظی با ماه مبارک رمضان در مفاتیح الجناح و دعای چهل و پنجم صحیفه سجادیه در این مطلب آماده شده است.
حوزه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام شهر بهار در خصوص حضور فعال نیروهای انقلابی در راهپیمایی روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

صفحه‌ها