نمایش 1 - 10 از 449
رقابت در حوزه انتخابیه بهار وکبودراهنگ؛
با شروع رسمی آغاز تبلیغاتِ کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بهار و کبودراهنگ یکی از داغ‌ترین و رقابتی‌ترین انتخابات‌ِ دوره‌های اخیر رسماً شروع شد.
مردم، فریب وعده‌های پوچ را نخورید؛
انتخابات 1402 در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود که شور و هیجان انتخاباتی در بین مردم به وضوح قابل مشاهده است، در این میان، بحث‌های داغی در فضای مجازی و رسانه‌ها در خصوص وظایف و اختیارات مجلس و نمایندگان آن در جریان است.
جنجال در بهار: خطیب جمعه توبیخ کرد، فرماندار پاسخ داد؛
جمعه گذشته بود که حجت الاسلام والمسلمین رضا مصباح در انتهای خطبه‌ سیاسی نماز جمعه شهرستان بهار، مسئولین را به اطاعت از مُرِّ قانون و فرمایشات مقام معظم رهبری ترغیب نمود و مسئولینی را که بر خلاف قانون و فرمایشات رهبر انقلاب در جناح‌بندی‌های سیاسی در انتخابات عمل می‌کنند را توبیخ کرده و گفت: اگر مسئولی نمی‌تواند مُرِّ قانون را رعایت کند باید مسئولیتش را رها کرده و به خانه برود.
افتتاح پروژه حسن قشلاق به صالح آباد
نزدیکی دهه فجر و انتخابات مجلس علت این اتفاق؛
شاید این سخن برای دوست‌داران آثار تاریخی و فرهنگی آشنا باشد، زیرا هر از گاهی بعضی از کشورها، اقدام به ثبت آثار ملی ایران بنام خود می‌کنند؛ اما شاید اکنون این اتفاق، در افتتاح پروژه‌های مختلف در بین مسئولین رخ داده باشد.
در همدان اتفاق افتاد؛
در دهه هفتاد و دهه هشتاد وقتی در روزهای برفی به مدارس مراجعه می‌کردیم، ممکن بود با در بسته مدرسه مواجه شویم و چون اطلاع رسانی به این سبک و اینترنتی نبود، ممکن بود در ساعت شروع کار مدارس با تعطیلی مدرسه مواجه بشویم.
انتشار آمار حضور و غیاب نمایندگان در مجلس؛
چندی پیش آمار شفافیت حضور و غیاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رأی‌گیری‌های مجلس، منتشر شد و درصد حضور و غیاب نمایندگان عضو در سامانه شفافیت آرا، موجی از واکنش‌های فعالان اجتماعی و رسانه‌ای را در بر داشت.
یادداشت/ آزادی جریانات خطرناک در فضای مجازی
در پیام‌رسان تلگرام یا شبکه اجتماعی اینستاگرام به صورت آشکار و عیان عده‌ای در داخل کشور اقدام به ارتکاب خلاف قانون در کشور شده و اقدام به تبلیغات خطرناکی مثل: فروش اسلحه یا شبکه‌های فاسد صیغه‌یابی، قمار یا شرط‌بندی و تشکیل کانال و گروه‌های ضد اخلاقی اقتصادی و امنیتی کرده و در حال فعالیت هستند.
به‌راستی خدمت به مردم در کرسی نمایندگی انقدر اجر و پاداش اخروی دارد که یک فرد چهار برابر حقوق چهار ساله مجلس را برای تبلیغات انتخاباتی هزینه می‌کند؟
شاید خیلی‌ها دیگر یادشان نباشد بهمن 68 چه اتفاقی در همدان رخ داد، چرا؟ چون آن اتفاق بسیار وحشیانه و غیر انسانی بود و طبیعی است که انسان بخواهد آن را فراموش کند. اگر تاریخ را ورق بزنید به ویژه صفحات روزنامه‌ها را به خبری خواهید رسید با این تیتر که قاتلان رئیس بانک کشاورزی همدان گردن زده شدند. قاتلانی که با بی‌رحمی به قصد دزدی به خانه رئیس بانک کشاورزی همدان رفته و رئیس بانک و خانواده او را به طرز فجیع و ناباورانه‌ای سر بریدند.
کلاهبرداری و یا دروغگویی و فریب اذهان عمومی را می‌توان از اهداف ساختن یک حساب کاربری و یا یک صفحه جعلی نام برد.

صفحه‌ها