نمایش 1 - 10 از 474
جمعه گذشته جشنواره ماهیگیری در جزیره شادی برگزار شد و در آن تعداد زیادی از شرکت کنندگان از استان های همجوار و شهرستان ها مختلف حضور داشتند که شب قبل از مسابقه خود را به مجموعه رسانده و در کنار دریاچه چادر زده بودند.
کمیته بحران یکی از ستادهای مهم در هر شهرستان می باشد که در مواقع حساس و وقوع حوادث غیر مترقبه وجودش الزامی می باشد و با تشکیل جلساتی با دستگاههای مرتبط اقدام به تصمیم گیری و حل مشکل می کند.
یادداشت/ مرضیه کریمی رادپور
وضعیت ما مثل وضعیت یک یتیم مانده ای است که هر که از راه میرسد می خواهد به روش خود برایش پدری کند.
یادداشت: رسول شکری نیا
مرصادنیوز: سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.
یادداشت
گزیده ای از بیانات و پیام های کوتاه تربیتی امام خمینی(ره) را در ادامه می خوانید.
یادداشت
ايرانيان نام «شيخ‌عباس قمي» را به خوبي مي‌شناسند، چرا كه وي صاحب كتاب «مفاتيح‌الجنان» است، همان كتابي كه در هر مناسبتي در دست خود مي‌گيرند و با پروردگار خود نجوا مي‌كنند، امروز ۲۳ ذي‌الحجه سالروز وفات اين عالم رباني است، به همين منظور به طور اجمالي به زندگاني اين عالم وارسته و مخلص درگاه الهي نگاهي مي‌اندازيم:
دیروز و امروز، در کانال های خبری پرمخاطب خبرهای نگران کننده ای از ماندن عنوان "شهرجهانی" روی لالجین منتشر می شود که ایبن موضوع باعث حساسیت مردم شهر و شهرستان شده است.
یادداشت محمود فرهنگ درباره اعتلای ادبیات نمایشی کودک و نوجوان
محمود فرهنگ یادداشتی با عنوان «تلاش جدی برای اعتلای ادبیات نمایشی کودک و نوجوان که سه دهه به طول انجامید!» را با محوریت نمایش کودک و نوجوان برای مخاطبان ایران تئاتر به رشته تحریر درآورده است.
همدان
کتاب «مهمان شام» شامل خاطرات و زندگی نامه شهید سید میلاد مصطفوی از شهدای مدافع حرم توسط گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی منتشر و راهی بازار نشر شد.
یادداشت
یکبار یکی از عکس‌های امام را که برچسب داشت پشت موتور یک پلیس سعودی چسباندم، حاج ستّار نگاه می‌کرد و می‌خندید. بعد از چند روز آن پلیس و موتور را دیدیم، پلیس هنوز عکس را ندیده بود.

صفحه‌ها