نمایش 1 - 10 از 397
درایران ۸ الی ۱۵ بهمن ماه هفته ملی مبارزه با سرطان نامگذاری شده است.
درباره معنای "رغائب" و "لیلة الرغائب" آنچه در ذهن عموم مردم به اشتباه نقش بسته، «شب آرزوهاست»؛ در حالی که معنای دیگری برای آن متصور است.
همان‌طور که قابل پیش‌بینی بود، مصوبه پارلمان اروپا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در «فهرست سازمان‌های تروریستی اروپا»، در نشست اخیر شورای اروپا، رأی نیاورد و وزرای خارجه اروپا تنها به اعمال تحریم‌های بیشتر علیه افراد و نهادهای ایرانی بسنده کردند. 
اقدام مذبوحانه دشمن بعد از شکست استکبار در اغتشاشات اخیر وجنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی را باید به فهرست فعالیت های ناکام دشمن در طول ۴۴ سال مقابله با انقلاب اسلامی اضافه کرد.
اعمال روز اول ماه رجب را در کتب ادعیه و کتاب المراقبات میرزا جواد آقای ملکی تبریزی می‌خوانید.
اختلاس بیت‌المال یکی از منفورترین خیانت‌هایی است که یک مسئول در حق یک ملت انجام می‌دهد، و هیچ اختلاس‌گری هم در طول تاریخ ایران محبوب نشده است، در این گزارش بزرگترین اختلاس‌ تاریخ ایران را مرور می‌کنیم.
فرماندار شهرستان بهار در بیانیه ای اقدام غیرقانونی پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.
خدمات بیمه عمر، درمان ناباروری وبیماریهای صعب العلاج و.... با کمک واعطای وام با استفاده از بیمه بسیج ارائه میگردد.
طی پیامی مسئولین شهرستان بهار در هفته شوراهای آموزش و پرورش به همه فرهنگیان فعالان این عرصه در سطح شهرستان بهار تبریک گفتند.
مهم‌ترین پروژه‌ای که طرف خارجی اکنون نیرو و انرژی بسیار صرف آن می‌کند شکل دادن به یک رهبری جدید، واحد و ظاهرا مشروع برای حرکت براندازانه در خارج از کشور است.

صفحه‌ها