نمایش 1 - 10 از 512
منصور زندی متولد 1335 در شهرستان تویسرکان است. او از نوازندگان و معلمان نی در استان همدان به شمار می رود و ده‌ها شاگرد و نوازنده خوب تربیت کرده است. زندی از اولین کسانی است که در تویسرکان گروه موسیقی تشکیل داد و برنامه عمومی و کنسرت اجرا کرد... 1396/08/29
یادداشتی از رئیس شورای شهر لالجین؛
با گذشت چندین ماه از انتخاب شورای شهر و انتخاب شهردار از طرف اعضای شورای شهر لالجین ، شهر جهانی سفال ، همچنان بدون شهردار اداره می شود.
هموطن گرامی بار دیگر یکی از حوادث طبیعی اتفاق افتاد و جان جمعی از عزیزان ما را گرفت و انسانهای با شرف و با وجدان را به سوگ نشاند. چه بسا هر یک از ما، یا خانواده، خویشاوندان و یا دوستان ما می توانست یک از قربانیان این حادثه ناگوار باشد.
یادداشت؛
فلسفه اربعین و فضیلت آن و تاکید حضرات معصومین ببر این روز، به خاطر استمرار فرهنگ عاشورا به دلیل نیاز جدی امروز بشریت است .
تو که رفتی یک محله عزادار شد.نانوای محل تنورش را خاموش کرد.مغازه‌ها کرکره‌هایشان را بالا نکشیدند.کوچه و خیابان پر شد از پرچم و پارچه‌های سیاه.بانک نوحه و روضه از مسجد محله به گوش رسید.
گروه شهرستان‌ها: خادم حرم حضرت علی(ع) با تاکید بر اینکه اگر برای پرواز بال و پری می‌خواهید آن را به واسطه حضرت زهرا(س) از خدا بخواهید، گفت: هر زمان به واسطه ائمه اطهار(ع) به ویژه حضرت زهرا(س) از خدا تقاضایی داشتم، هیچوقت با دست خالی بر نگشتم.
شهید «حمید شاه‌محمدی» در وصیت‌نامه خود نوشته است: برادران و خواهرانی که در پشت جبهه هستید! با مزدوران آمریکا و ضدانقلاب مبارزه کنید و نگذارید که این‌ها قوی شوند. تا می‌توانید سرکوب‌شان کنید.
96فقره گواهینامه آموزش قرآن توسط تبلیغات اسلامی شهرستان بهار، به قرآن آموزان مؤسسه قرآنی المهدی(عج) روستای حسام اباد شهرستان بهار اعطا شد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی بهار گفت:درشش ماهه اول سال96کلاسهای آموزش قرآن کریم در بیش از28روستای این شهرستان توسط اداره تبلیغات اسلامی تشکیل شد.
مجموعه اشعار استاد پیشکسوت غلامرضا بهاری متخلص به "پژواک" حاوی مطالب و مضامین ناب و اصیل در خصوص اشعار آیینی انقلابی و اجتماعی است .

صفحه‌ها