پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه

آخرین اخبار

اخبار ویژه

اطلاعیه
طبق اطلاعیه ای از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهار ثبت نام از واجدین شرایط تا ساعت 22 امشب ادامه دارد
پورمختار
نماینده مردم شهرستانهای بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی و عضو عالی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان همدان از فرمانداران و بخشداران تقدیر و تشکر کرد
همدان
مسئول ناظر مرکز بهداشت استان همدان اظهار کرد: فروش و عرضه هرگونه قلیان ممنوع است و در قالب طرح نوروزی همدان با متخلفان برخورد قانونی می شود.
همدان
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: سوانح جاده ای این استان از زمان آغاز طرح نوروزی 25 اسفند ماه تا روز چهارم فروردین منجر به کشته شدن هشت تن و مجروح شدن 58 نفر شده است.
همدان
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: همدان از شهرهای پیشرو در اجرای طرح اتوبوس گردشگری است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با اشاره به شناسایی و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر گفت: ۹۵ کیلوگرم مواد مخدر از این باند در شهر همدان کشف و ضبط شد.
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و حمایت از توسعه گردشگری کشور:
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنعت گردشگری باید از تصدی‌گری خارج شود و اجرای امور به بخش خصوصی واگذار شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: همزمان با اجرای طرح نوروزی تاکنون ۸۶۴ فقره پرونده تخلف با بیش از یک میلیارد و ۱۸۶ میلیون ریال محکومیت در تعزیرات حکومتی استان همدان تشکیل شد.
همدان
باغ موزه دفاع مقدس همدان همچون نگینی در گردشگری مذهبی - فرهنگی کشور می‌درخشد و از ابتدای بهره‌برداری تاکنون افراد بسیاری از اقشار مختلف مردم از این مرکز فرهنگی بازدید کردند و اکنون موزه پذیرای گردشگران نوروزی است.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه صدای سوت قطار تا دهه نخست اردیبهشت ماه در همدان شنیده می شود گفت: امیدواریم رئیس جمهور برای افتتاح این پروژه به همدان بیایند.

وبلاگستان

وبلاگ افاضات عقل کل نوشت؛
 مقابله با جنگ نرم
وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:
 دولت اعتدال
وبلاگ وزنه سیاسی نوشت:
وبلاگ وزنه سیاسی نوشت: